اجاره ویلا در شمشک تهران 40 متری

فشم / تهران

تخت خواب 1 تخت خواب اتاق 1 اتاق حمام 1 حمام مهمان 2 نفر

فرصت استثنایی اجاره ویلا در شمشک تهران

یک فرصت مناسب با اجاره ویلا در شمشک تهران که یه جای نقلی و باحال برای استراحت با امکانات رفاهی خوبه. قول می‌دم تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای براتون می‌شه. پیشنهاد می‌کنم وقتی این خونه‌‌ی نقلی رو می‌خواهید امتحان کنید دوربین عکاسی همراهتون باشه چون قطعا خاطرات زیبایی رو ثبت خواهید کرد.

تجربه رویای با اجاره ویلا در شمشک تهران

فضایی که تو رویاهات دنبالش می‌گشتی، الان دیگه روبروته، از لحظه لحظه‌ی حضورت در این طبیعت زیبا استفاده کن. یه تخت خواب راحت و بامزه هم تو اتاق زیر شیروانی کار گذاشتیم که کافیه فقط روی اون دراز بکشی تا چند لحظه بعد خواب عمیقی رو تجربه کنی. پیشنهاد جاموَنه برای اونایی که دنبال یه جای دنج و پر اکسیژن می‌گردند، اجاره ویلا در شمشک تهران است.امکانات

آشپزخانه
ماشین لباس‌شویی
پارکینگ
تراس
تلویزیون
باربیکیو
سرویس فرنگی
سرایداری
گرمایش
گیرنده دیجیتال
حمام
حوله
وای فای
یخچال
اجاق گاز
مبلمان
تخت دونفره

دسترسی ها

تفریح به یاد ماندنی با اجاره ویلا در شمشک تهران

شمشک در شمال شرق تهران قرار داشته و با گذشتن از شهرهای اوشان، فشم و میگون به آن می‌رسیم. شمشک یکی از بهترین ییلاق‌های توریستی در ایران بوده و جزو معدود مناطق تفریحی است که در هر یک از فصل‌های سال شما می‌توانید از طبیعت فوق‌العاده جذاب و متفاوت آن استفاده کرده و تجربه‌ای تکرار نشدنی را برای خود رقم زنید. شمشک دارای بهاری سرمست و دل‌نواز، تابستانی خرم و با نشاط، پائیزی خاطره‌انگیز و شاعرانه بوده و زمستانی کاملا سفید دارد که آماده برف‌بازی و ایده‌آل برای مشتاقان اسکی می‌باشد.

اجاره ویلا در شمشک تهران حدود 45 دقیقه با تهران فاصله داشته و با اینکه نزدیک تهران(این شهر همیشه شلوغ و آلوده) است، اما همانطور که اشاره شد از لحاظ آب و هوایی بسیار متفاوت با مرکز تهران بوده گویی کیلومترهای زیادی از آن فاصله دارد. شمشکِ زیبا به لحاظ جغرافیایی بین کوه‌های البرز قرار داشته و به همین دلیل ویژگی مناطق کوهستانی در مورد آن نیز صادق است.

تجربه هوایی سرد با اجاره ویلا در شمشک تهران

هوای سرد و خشک کوهستانی در تابستان‌ها بسیار مطبوع و در زمستان‌ها بسیار سرد و پوشیده از برف است. عامل دیگری که باعث علاقمندی شما برای اقامت در این شهر زیبا می‌شود وجود پیست شب است، تابش نور نارنجی رنگ چراغها بر روی برف سفید به همراه سکوت و آرامش شبانگاهی در زمستان‌های شمشک خاطره‌ای تکرار نشدنی در ذهن به جا می‌گذارد. این منطقه کوهستانی زیبا متشکل از چندین ده کوچک با ساکنین اندک می‌باشد؛ گفتنی است مردم این شهر به زبان تاتی صحبت می‌کنند. خبر خوش آنکه بیشتر ساختمان‌های شمشک ویلایی بوده و در اکثر مواقع سال خالی می‌باشند.

جاذبه های توریسیتی در دسترس با اجاره ویلا در شمشک تهران

جاذبه‌های توریستی شمشک :

پیست اسکی بین‌المللی شمشک، پیست اسکی بین‌المللی دربندسر، امام زاده محمد (شمشک)، امامزاده ابراهیم (شمشک)، امام زاده محمود (محله دربندسر)

چشمه آفتاب ندیده (شمشک)، قله دال نشین (شمشک)، کمپ کوه‌نوردی (شمشک)، کلن بستک (شمشک).

صخره بزرگ بندبن (شمشک)، منطقه تیس (شمشک)، قلقله چشمه (محله دربندسر)، تلتنگه (شمشک)


خانه های مشابه

پیام در واتساپ
تماس با ما