اجاره آپارتمان مبله در تهران الهیه

الهیه / تهران

تخت خواب 2 تخت خواب اتاق 2 اتاق حمام 1 حمام مهمان 5 نفر

اجاره آپارتمان مبله در تهران الهیه

واحدی فوق العاده مناسب با قیمت پایین در شمال شهر تهران که دارای امکاناتی مناسب می باشد. این واحد مبله زیبا در الهیه یکی از مناطق بالای شهر و به طبع خوش آب و هوای تهران قرار دارد و همانطوری که از تصاویر پیداست واحد زیبای شما بسیار دنج می باشد. این آپارتمان در محله‌ای آرام و دور از تنش شهری قرار دارد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران الهیه+امکانات

واحد مبله‌ی زیبای شما به لحاظ امکانات رفاهی و تمیزی در حد مطلوبی قرار دارد. این واحد دارای آشپزخانه‌ای مجهز به امکانات کامل پخت و پز می باشد. امکاناتی نظیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی، یخچال بزرگ ساید بای ساید، چای ساز، ماکروفر و فر و... در محیط آشپزخانه؛ تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ و گیرنده ی دیجیتال و مبل های نیمه کلاسیک در پذیرایی، باعث شده تا گروه جامونه اقامت شما را به لحاظ راحتی هر چه تمام تر در این واحد تضمین کند.

اجاره آپارتمان مبله در تهران الهیه+تاریخچه

الهیه در گذشته شامل اراضی گسترده ای بوده که به محترم الدوله همسر صدراعظم ناصرالدین شاه تعلق داشته. در آن زمان این محله را به نام خور آذین می شناختند. به کوشش صدر اعظم وقت کارخانه کبریت سازی در این محله دایر می شود. در نهایت میرزا جعفر حکیم الهی کلیه این زمین ها را خریداری می‌کند و نام محل را به الهیه تغییر می‌دهد. باغ شرکت نفت که در گذشته متعلق به مستوفی خمسه بوده نیز در اینجا واقع شده و در حقیقت یکی از سه باغ مهم الهیه است. از نظر سیاسی و امنیتی نیز این محله بسیار مهم به شمار می رود که دلیلش هم وجود سه باغ مهم همچون باغ سفارت آلمان، باغ سفارت ترکیه و باغ شرکت نفت.امکانات

آشپزخانه
ماشین لباس‌شویی
پارکینگ
آسانسور
تلویزیون
سرویس فرنگی
لابی
سرایداری
کولر گازی
کولر آبی
گرمایش
دسترس معلولین
حمام
حوله
اتو
وای فای
میز نهارخوری
قهوه ساز
جاروبرقی
یخچال
اجاق گاز
مبلمان
کمد لباس
هود
تخت دونفره
تخت یکنفره

دسترسی ها

اجاره آپارتمان مبله در تهران الهیه+دسترسی

دسترسی های محله الهیه عبارتند از خط یک متروی تهران در ایستگاه شریعتی و سامانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی تجریش که در میدان تجریش واقع شده اند. شایان ذکر است الهیه که در منطقه ای خوش آب و هوا واقع شده، بهار و تابستانی خنک، و پاییز و زمستانی نسبتا سخت دارد. لذا دسترسی محلی در روزهای برفی سال با دشواری هایی رو به رو خواهد بود که متقاضیان اجاره آپارتمان مبله در الهیه را با کمی تردید روبه رو می‌کند. پس اگر به دنبال کارهای اداری (رفت و آمد در طول روز) آن هم در زمستان هستید قبل از هر اقدامی با مشاوران جامونه گفتگو داشته باشید تا با توجه به شرایط جوی روزهای اقامتتان، گزینه های مناسبی به شما ارائه دهند.

اجاره آپارتمان مبله در تهران الهیه+امکانات تفریحی و رفاهی

محله الهیه پر است از مکان های تاریخی و دیدنی... باغ موزه هنر ایران، کافه سینما، موزه موسیقی ایران، موزه دکتر حسابی و... که تعدادی از این آثار باستانی و دیدنی هستند. همچنین تعدادی از معروف ترین مجتمع های تجاری تهران مثل سام سنتر، و مجتمع تجاری مدرن الهیه در این محله واقع شده اند.

اجاره آپارتمان مبله در تهران الهیه+جامونه

در جامونه می کوشیم نیازهای مربوط به اسکان شما را برطرف ساخته و با راهنمایی مناسب در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران، خدمتگزارتان باشیم.


خانه های مشابه

پیام در واتساپ
تماس با ما