برنامـه ریزی در سـفر

سهیلی 16:29 - 1397/07/24

برنامه ریزی مهم ترین قسمت مسافرت شماستجامونه با امکان رزرو و اجاره آپارتمان مبله در تهران

 

اگر خواهان یک مسافرت کم نقص، عالی و خاطره انگیز هستید بایستی در همان ابتدا مشخص کنید قصد رفتن به کجا را دارید. سپس تاریخ دقیق رفت و برگشت را مشخص کرده و پس از آن در یک جدول زمانی کوچک، به اختصار مشخص کنید قصد رفتن به چه نقاطی و در چه زمان هایی را دارید.
برنامه ریزی دقیقی که انجام می دهید نه تنها دست و پاگیر و زمان بر نیست بلکه شما را به یک انسجام مناسب رسانده و خاطری آسوده را برای همراهانتان رقم خواهد زد. ضمن اینکه در زمان خود صرفه جویی باور نکردنی خواهید داشت، طوری که کاملا شگفت زده شوید.با این نوع برنامه ریزی مطمئنا سفری بهتر و دقیق تر از دیگران را تجربه خواهید کرد. پس از برنامه ریزی زمانی و تعیین مکان های مقصد، شما بایستی مشخص کنید در چه مکانی و با چه امکاناتی و چطور اقامت خواهید داشت. آیا هتل را انتخاب می کنید؟ یا به دنبال یک ویلای مجلل هستید؟ شاید هم خانه مبله­ ی دوست و آشنا یا به دنبال اجاره آپارتمان مبله هستید؟ در این بین تاریخ دقیق اقامت خود را در نظر بگیرید، مثلا معین کنید از تاریخ 16 تا 20 آبان قصد اجاره آپارتمان مبله را دارید.در حین این انتخابِ بسیار مهم و در واقع همزمان با آن، شما بایستی هزینه های لازم در مسافرت پیش رو را پیش بینی کرده و حتی مقداری بیش تر از برآورد هزینه هایتان، پول کنار بگذارید؛ با اینکه این روزها اغلب افراد از عابربانک استفاده می کنند اما برای خاطرجمعی بیشتر، بهتر است مقداری پول نقد نیز همراه داشته باشید.

در آخر، وسایل مورد نیازتان را با توجه به برنامه ای که ریخته اید حاضر کنید؛ حالا دیگر در انتخاب پوشاک، لوازم تفریح یا کار و وسایل ضروری برای اُتراق دستتان باز شده و قرار نیست چمدان هایتان مملو از وسایلی شود که تا زمان برگشت دست نخورده بمانند. درواقع با این برنامه ریزی های دقیقی که انجام داده اید، شما در مفیدترین حالت ممکن اقدام به جمع آوری وسایل خواهید کرد.

 

جامونه آرزوی مسافرت های خوبی برای شما دارد. با ما انواع اجاره آپارتمان مبله در تهران را تجربه کنید

تماس با ما:  8 30 50 70 0912


 مطالب مرتبط با برنامه ریزی سفر:

پیام در واتساپ
تماس با ما