تغذیه در سفر | غذای ما دوای ماست

سهیلی 14:41 - 1397/07/28

غذای ما دوای ماست


اصلی ترین موضوع در سلامت، تغذیه می باشد. بایستی تغذیه را جدی بگیریم. این روزها اغلب افراد در طول مدت مسافرتشان بیشتر سراغ رستوران ها و فست فودها رفته و غالبا از غذاها و خوراکی های مناسب منطقه ای که به آن سفر کرده­اند بی بهره می مانند. با بهانه هایی همچون "وقت کافی نداریم"، "اینجا مطمئن نیست"، "بهداشتی نیست" و این دست حرف ها.

همانطور که قبل تر اشاره داشتیم سلامتی در سفر بسیار مهم بوده و بایستی حواسمان بیش از پیش جمع باشد .

با کمی مطالعه و تحقیقی مختصر درباره غذاهای محلی مناسب یا رستوران های مطمئن، خیالتان را آسوده کرده و با کمی هزینه بیشتر، سلامت و کیفیت را در کنار هم تجربه کنید.

باید در نظر داشت غذاهای طبخ شده در بیرون، اشکالاتی هم دارند و بایستی جایی مناسب و مطمئن انتخاب کنیم. ضمنا نبایستی از بهداشت ظاهری محیط غافل باشیم و صِرف اینکه آنجا مجوز بهداشت اخذ کرده، نباید برایمان کافی باشد.

اگر نگاهی مناسب در این زمینه داشته باشیم می توانیم مکان های مناسبی برای میل غذا انتخاب کنیم.

برای شروع روزی شاداب و پرنشاط صبحانه را مفصل در نظر بگیرید. این وعده را سعی کنید در همان جایی که اقامت دارید میل کنید. صبحانه های آماده ی سوپرمارکتی را فراموش کرده و اولین وعده غذایی تان را کاملا محلی و پرانرژی شروع کنید.

ناهار در مسافرت خیلی لذت بخش است. معمولا تمام افراد به دلیل فعالیت یا تفریح زیاد، اشتیاق بسیاری برای خوردن ناهار دارند. اینجاست که باید سلیقه به خرج داده و با انتخاب های مناسب، مسافرتتان را خوش مزه و خاطره انگیز کنید .

شام را به هیچ عنوان حذف نکنید اما به خودتان سخت هم نگیرید. توصیه می شود این وعده ضروری را در مسافرت کاملا سبک میل کرده تا خوابی با کیفیت داشته باشید.

اگر تغدیه تان را در مسافرت جدی گرفته و طبق موارد گفته شده وعده های غذایی را مصرف کنید، کمتر نگران سلامتی تان شده و بیشتر از مسافرتتان لذت خواهید برد.

پیشنهاد می شود به هیچ عنوان پرخوری نکرده و کمی از ظرفیت معده را برای خوردن خوراکی های خوش مزه آن منطقه حفظ کنید وگرنه امکان مسمومیت یا اختلالات گوارشی هست، و حتی چاقی موضعی در مدت کوتاه سفر شما محتمل می باشد.

 

درگروه جامونه می­ کوشیم تا نیازهای مربوط به اسکان شما را برطرف ساخته و با راهنمایی­ های کامل در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران به صورت کوتاه و بلندمدت خدمتگذار شما باشیم.

با ما در تماس باشید 8 30 50 70 0912

توصیه های بالا در جهت سلامت تغذیه شما عزیزان در مسافرت تهیه شده.
در اهمیت مطالب بالا همین بس که روزی را در تاریخ جهان با عنوان روز جهانی غذا نامگذاری کرده اند.

 


 مطالب مرتبط با تغذیه در سفر | غذای ما دوای ماست:

پیام در واتساپ
تماس با ما