ایرانگردی - تهران | ویدئو

سهیلی 12:57 - 1397/08/02

تهران دوست داشتنی با قدمتی چندهزارساله. شاید کمتر کسی باشد که بداند پیشینه تهران بیش از هفت هزار سال است و به دوران نوسنگی بر میگردد.

بیائید تهران را دوباره ببینیم. دور از روزمرگی ها، دور از تکرارها.

اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت

 

معمولًا ما در برخورد با عوامل، پیش فرض هایی داریم که این پیش فرض ها باعث می شود حواسمان از تازه ها پرت شود. مثلا برای دیدن تهران پیش فرض هایی چون آلوده بودن، پایتختی، شلوغی و ترافیک و هفتاد ملتی داریم. این ها جلوی دیدن تازگی های تهران، نشاطش، پارکها و دیگر امکاناتش را می گیرد.

در نگاهی بدون قضاوت و پیش فرض، تهران شهری بسیار پیشرفته و پُر امکانات است. از همه لحاظ این گونه است. شهری است با قدمت ، شهری است با فضای سبز بسیار زیاد، شهری است با چندین موزه تاریخی و مکان های قدمت دار فراوان.

در طول شبانه روز، تهران  خاموشی ندارد. به جز مترو که جند ساعتی تعطیل میشود، تمامی وسایل نقلیه در 24 ساعت شبانه روز کار می کنند. حتی برخی رستوران ها هم هستند که مجوز کار تا بامداد را دارند. در فرودگاه، پایانه ها و ایستگاه قطار اصلی که همه چیز شبانه روزی است.

آماری جالب راجع به نیویورک وجود دارد که می گوید اگر یک شخص بخواهد در تمام رستوران های موجود در این شهر فقط یک وعده غذا بخورد باید بالای 50 سال وقت صرف کند. اگر بخواهیم تهران را هم در این اینگونه آمارها بیازماییم شاید چنین آمار شگفت انگیزی به دست آید.

 

جامونه با افتخار محل کار خود را پایتخت ایران قرار داده و به اجاره آپارتمان و سوئیت مبله در تهران می پردازد.

با ما در تماس باشید 8 30 50 70 0912

 

مطالب مرتبط با ایرانگردی - تهران | ویدئو:

 
پیام در واتساپ
تماس با ما