برمن؛ تاریخی، پر جمعیت و دیدنی

سهیلی 22:57 - 1397/09/17

برمن؛ تاریخی، پر جمعیت و دیدنیاجاره آپارتمان مبله در تهران و اطراف از طریق سایت جامونه

 

برمن ، دومین شهر  پرجمعیت شمال  کشور آلمان است که در کشور ما بیشتر با نام تیم فوتبالش معروف است. تیم "وردربرمن" طرفداران پروپا قرص زیادی دارد و در کشور آلمان نیز کاملا شناخته شده است. همچنین به دلیل وجود رودخانه "وزا" در این شهر، قایقرانی نیز جزو ورزشهای اصلی برمن محسوب می شود.
قدمت این شهر تا حدی است که بطلمیوس (دانشمند یونانی) در 2100 سال  پیش، در کتاب خود از این شهر یاد کرده است. البته نامی که او گفته "فابیونام" است و اکنون به نام برمن شناخته می شود.
اقتصاد برمن میتنی بر تجارت دریایی و به ویژه تجارت قهوه می باشد. تجارت دریایی این شهر به قدری مهم است که از هر 3 نفر، 1 نفر در بندر برمن مشغول کار است.
جمعیت این شهر حدود 2 ونیم میلیون نفر است و شهری پر جمعیت به حساب می آید. برمن از جمله شهرهایی است که نگاه ما را نسبت به پایتخت گردی کشورها تغییر می دهد. همیشه در جهانگردی ها، اولین گزینه ها پایتخت ها هستند اما برمن می تواند این قائده را بر هم بزند.
این شهر در لیست شهرهای دیدنی سال 2017 قرار داشت. آلمان به بهشت علاقه مندان غذا معروف است که برمن با غذاهای سنتی معروفش، جزو اساسی ترین دلایل انتخاب این لقب برای کشور آلمان بوده است. همچنین این شهر دانشگاه های خوبی نیز دارد.
و به عنوان نکته پایانی باید بدانیم که این شهر ایرانی های زیادی نیز دارد که می تواند برای ما جالب باشد.

شما ازطریق ورود به سامانه جامونه میتوانید نسبت رزرو اپارتمان مبله در تهران اقدام نمایید. خدمات ما شامل آپارتمان مبله در تهران و حومه آن می شود

از طریق تماس با شماره 8 30 50 70 0912 یا ارسال پیام در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید

 

مطالب مرتبط :

پیام در واتساپ
تماس با ما