آمستردامِ رویایی

سهیلی 15:39 - 1397/09/18

آمستردامِ رویایی

جامونه به عنوان مجری طرح اجاره روزانه خانه در تهران افتخار دارد تا با قرار دادن اطلاعات گردشگری مختلف در خدمت شما باشد.

آمستردام؛ بزرگترین شهر توریستی هلند است.

این شهر پایتخت هلند است اما بر خلاف دیگر کشورها، دولت هلند در آن مستقر نیست. شهری که ریشه در قرون وسطی دارد و زمانی بزرگترین بندر تجاری اروپا محسوب می شده. در طول سال، این شهر به تنهایی چهار میلیون توریست از سراسر دنیا دارد.

در زمان های دور که هلند یکی از پایه های اساسی استعمار در جهان بود، کاخ ها و خانه های زیادی در آمستردام ساخته شد. هنوز هم خیلی از آنها با گذشت بیش از 200 سال پا برجا هستند.

به لحاظ اقتصادی آمستردام نقش مهمی در اقتصاد هلند دارد. و خیلی از دفاتر شرکت های بزرگ این کشور در آمستردام واقع شده اند. همچنین به دلیل قوانین مناسب مالیاتی هلند، برخی دفاتر شرکت های بین المللی نیز در این شهر قرار دارد.

با جامونه همراه باشید تا با اجاره روزانه خانه در تهران از خدماتی مناسب و ارزان بهره مند گردید.

همچنین این شهر به لحاظ هنری بسیار مورد توجه هنر دوستان است. زیرا علاوه بر تاریخی بودن آن، گالری ها و موزه های فراوانی نیز دارد. از جمله آثاری که در این موزه ها قرار دارد می توان به آثار نقاشان بزرگ و معروفی همچون "رامبراند" و "ون گوگ" اشاره کرد. همچنین موزه عجیبی به نام "شکنجه" از دیگر موارد مورد توجه این شهر است.

انتخاب پایتخت فرهنگی در اروپا رسمی بسیار دیرینه است. و جالب است بدانید که سومین شهری که به عنوان پایتخت فرهنگی برگزیده شد، آمستردام بوده، آن هم در سال 1987. اولین انتخاب طبعا "آتن" و دومین شهر نیز "فلورانس" بوده است. همچنین در سال 2008 این شهر به عنوان پایتخت جهانی کتاب نیز انتخاب گردیده است.

این شهر همچنین با یک میلیون نفر، پر جمعیت ترین شهر هلند است. 

از طریق تماس با شماره تلفن 09127050308 همواره می توانید نسبت به اجاره روزانه خانه در تهران اقدام نمایید.

مطالب مرتبط موجود در مجله جامونه:

پیام در واتساپ
تماس با ما