اصول پیشرفت در کسب و کارهای نوین؛ قلب کسب و کارتان آبی

سهیلی 12:59 - 1397/09/21

اصول پیشرفت در کسب و کارهای نوین؛ قلب کسب و کارتان آبی

در جامونهمی ­کوشیم تا نیازهای مربوط به اسکان شما را برطرف ساخته و با راهنمایی های کامل در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران، به صورت کوتاه و بلندمدت خدمتگذار شما عزیزان باشیم.


قلب کسب و کارتان آبی

قلب استراتژی اقیانوس آبی، نوآوری و خلاقیتی است که ارزش آفرین هم باشد. ارزش بدون نوآوری، اساسا به بازاری تمایل دارد که صرفاً ارزش فراهم شده اش را بیشتر کند، ولی در حقیقت ارزش بدون خلاقیت، برای آنکه واقعا در بازارتان برجسته و پیشتاز شوید به هیچ عنوان کافی نیست. خلاقیت و نوآوری بدون ارزش هم در حالت عادی، ضعیف تر از آن است که مشتری های شما برای پذیرفتن و هزینه کردن برایش آمادگی داشته باشند.

بنابر این خلاقیت ارزش آفرین فقط وقتی میسر خواهد شد که با کاربردپذیری، قیمت ها و هزینه ها هم ردیف باشد. توجه داشته باشید که در این نگاه، تمام تمرکز سازمان شما بر روی کوتاه کردن زمان رسیدن به بازار مطلوب، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز و بهره بردن از برترین رویه های موجود نخواهد بود، بلکه توجه و تمرکز اصلی شما و تیم مدیریتی کسب و کارتان، باید بر روی در هم شکستن یکی از پذیرفته شده ترین اصول در استراتژی های رقابت محور، یعنی منطق «ارزش در برابر هزینه» معطوف شود.

گروه جامونه با بکارگیری افراد متخصص شما را در رساندن به بهترین آپارتمان های مبله ارزان قیمت یاری کرده و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

باور منطق ارزش در برابر هزینه بر این است که شرکت ها یا با افزایش هزینه ها می توانند برای مشتری ارزش بیشتری خلق کنند، یا با پایین آوردن هزینه. به عبارت دیگر در این نگاه باید بین تمایز و هزینه یکی را انتخاب کنید. اما بر خلاف این حالت، شما بایستی برای خلق یک اقیانوس آبی، با نگاه به درون و بیرون مرزهای صنعت یا کسب و کارتان، و خلق یک بازار کاملا جدید، در یک زمان، هم به دنبال تمایز باشید، هم به دنبال هزینه ی کمتر، و این یعنی موفقیت بیشتر شما آن هم در فضایی به دور از استراتژی های ناشایست و خلاف اخلاق نیکو.

موفقیت تضمینی همراه با آرامش

در بازارهای کاملا رقابتی یا به اصطلاح اقیانوس های قرمز، تلاش های شما روی این منطق متعارف متمرکز می شوند که باید با ارائه راه حلی بهتر برای رفع مشکلات، برنده عرصه رقابت شد، اما اقیانوس آبی اساسا شما را به بازتعریف مشکل ایجاد شده دعوت می کند. استراتژی یاد شده این کار را با شکستن منطق «ارزش در برابر هزینه» و با هدف خلق بازارهای جدید و بی رقیب انجام می دهد؛ بازارهایی که پای کمتر کسی به آنها باز شده و این شما خواهید بود که قوانینش را وضع خواهید کرد و بدیهی است رقابت های احتمالی در بازار پیش رو، دیگر در فضای مرگ و زندگی در کسب و کار شما نخواهد بود.

گروه جامونه در تلاش است با ارائه مناسب ترین فایل های موجود، هر چه بهتر شما را در اجاره سوئیت مبله در تهران یاری کند.

شماره تلفن 24 ساعته جامونه برای رزرو آپارتمان مبله در تهران 8 30 50 70 0912                                    

مطالب مرتبط:

 

پیام در واتساپ
تماس با ما