15 دنیای بازی‌‌های ویدئویی و مکان‌هایی که بر اساس آن ساخته شده‌اند - قسمت اول

سهیلی 19:07 - 1397/09/24

15 دنیای بازی‌‌های ویدئویی و مکان‌هایی که بر اساس آن ساخته شده‌اند - قسمت اول

از زمانی که یو سوزوکی(Yu Suzuki) در شنومو(Shenmue) بازیکنان را برای برای پیدا کردن ملوانان در اسکله، کامیون های مسابقه ای، و از بین بردن خلافکاران، برای طبیعی شدن بیشتر ضربات به پانک‌ها و بدلکاران را در واقعیت به Yokosuka، ژاپن فرستاد، دنیای بازی ها برای همیشه تغییر کرد. کنسول دریم کست(Dreamcast) سگا به دنیا  نشان داد که اگر شما یک بازی ویدئویی را درون دنیای واقعی قرار دهید چه  اتفاقی  می‌تواند بیفتد.

دو سال بعد Grand Theft Auto 3 با نمایشی که از شهر نیویورک (Liberty City) داشت، برای پلی استیشن 2 منتشر شد. از زمانی که این عناوین منتشر شد، بازی های ویدئویی به اندازه کافی توسعه یافته اند تا بازیکنان را به یک ابزار واقعی برای لذت بردن تبدیل کنند. به این ترتیب، ما اجازه می دهیم که در آسایش روی مبل های خانه‌مان مار را به کاوش و سفر در مکان های معروف ببرند. این بازیکنان باتجربه، نه تنها توانایی شخص دیگری با فیزیکی قویتری را پیدا می‌کنند  که در غیر این صورت ممکن نبود، بلکه توانایی دیدن جهان به شکل جدیدی را پیدا می‌کنند. عوامل دیگری هم از جمله مالی، زمان یا تحرک، می توانند سفر به رم، تبت یا نیویورک را غیر ممکن کنند، اما در بازی ها: هر چیزی ممکن است!

همانطور که فن آوری در طول سال بهبود یافته است، توانایی توسعه دهندگان به صورت خلاقانه و دقیق برای بردن بازیکنان به طور دقیقتر برای لذت بردن بیشتر از شهرها و زمین‌ها بیشتر شده است. در اینجا پانزده بازی  از دنیای بازی‌های ویدئویی که معنای حقیقی رهایی را در رسانه‌ای که دوستش داریم را نشان خواهیم داد.

ادامه دارد...

شما ازطریق ورود به سامانه جامونه میتوانید نسبت رزرو اپارتمان مبله در تهران اقدام نمایید. خدمات ما شامل آپارتمان مبله در تهران و حومه آن می شود

از طریق تماس با شماره 8 30 50 70 0912 یا ارسال پیام در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید

پیام در واتساپ
تماس با ما