مادرید، پایتختی با اصالت آندلسی

سهیلی 13:03 - 1397/09/25

مادرید، پایتختی با اصالت آندلسی

جامونه مفتخر است تا با خدمات مختلفی همچون اجاره سوئیت مبله در تهران در خئمت شما باشد.

مادرید؛ پایتخت و بزرگترین شهر اسپانیا، سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا. این شهر دارای آثار تاریخی فراوانی مثل کاخ سلطنتی، موزه دل برادو و معبد دِبود می باشد.

قدمت مادرید به بالای 1000 سال قبل باز می گردد. حتی از زمان آندلس نیز بقایایی تاریخی در مادرید به جا مانده است.

مادرید به لحاظ وسایل حمل و نقل بسیار کارآمد و مجهز است. چه حمل و نقل درون شهری و چه برون شهری و بین المللی. قدمت مترو این شهر 100 سال است و با 13 خط و 301 ایستگاه، هنوز هم جزو کارآمدترین وسیله های رفت و آمد در مادرید است.

جالب است که مادرید هم شبیه تهران جزو زلزله خیزترین مناطق پر جمعیت جهان است. و حالب تر این که آخرین زلزله مهیب آن هم به حدود 3 قرن قبل باز می گرد و باز هم شبیه تهران. در آن زلزله چندین هزار نفر جان خود را از دست دادند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ، راهی برای کاهش مناسب هزینه مسافرت.

البته یکی از جذابیت های همیشگی مادرید، ورزش آن و تیم رئال مادرید است. که تقریبا در رشته های پرطرف دار ورزشی، تیم های رئال مادرید در اروپا در دسته سرآمدها بوده است. و البته که معروف ترین آنها تیم فوتبال رئال یا همان کهکشانی هاست. تیمی که همیشه جزو پول دار ترین و پر ستاره ترین تیم های دنیا بوده است. البته تیم فوتبال رئال همیشه با استراتژی ستاره محور پیش رفته است.

ما را از طریق این لینک برای ارائه خدمات بهتر در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران یاری نمایید.

تورهای گردشگری متفاوت و زیادی هم برای این شهر فعالیت می کنند. همه ساله از ایران نیز تورهای مختلفی مقصد خود را کشور اسپانیا انتخاب می نمایند. همانطور که در ویدئو تماشا کردید، زیبایی های زیادی هستند که شما می توانید از طریق مشاهده ی آنها، مقصد بعدی خود را برای سفر انتخاب کنید. تیم مجله جامونه سعی می نماید به صورت مرتب ویدئوهای گردشگری مختلف را بارگذاری کند. تعدادی از آنها می توانید در مطالب مرتبط پایین صفحه مشاهده نمایید.

خدمات اصلی ما در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران ارائه می شود. شما در طول ایام هفته می توانید از طریق تماس با شماره تلفن زیر اقدام به اجاره آپارتمان مبله در تهران نمایید.

8 30 50 70 0912

مطالب مرتبط موجود در مجله جامونه:

پیام در واتساپ
تماس با ما