منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ ایده های کم هزینه

سهیلی 22:56 - 1397/10/12

منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ ایده های کم هزینه

جامونه مفتخر است با ارائه خدمات مناسب در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران خدمتگذار شما مسافران عزیز باشد

ھمه ی ایده ھای تغيير دکوراسيون مستلزم صرف وقت و ھزینه ی زیاد نيست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسيون داخلی برای تغيير دادن خانه تان ھستيد، این ١٠ مورد می تواند کمکتان کند.

1- تنظيم چيدمان مبلمان و لوازم خانه را تغيير دھيد: مبلمان را از کنار دیوار برداشته و سعی کنيد آنھا در زوایای جدیدتر و گيراتر بچينيد. مثلا قرار دادن کاناپه به صورت مورب در یک اتاق نشيمن باریک باعث می شود که اتاق وسيع تر نشان دھد.

2- یک دیوار را رنگ کنيد: یکی از دیوارھای مھم خانه که در معرض توجه نيز ھست را به رنگ دلخواھتان رنگ کنيد. تابلوھا و لوازم ھنری از آن آویزان کنيد و مبل جدید و زیبایی در آن قسمت قرار دھيد. (البته دقت داشته باشيد که رنگ آن با سایر لوازم خانه ھماھنگ باشد)

جامونه با تنوع زیاد در فایل های پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درمورد اجاره آپارتمان مبله تهران باز می گذارد

3- از گل و گياه استفاده کنيد: گل و گياه می تواند حال و ھوای تازه ای به خانه بياورد. اگر علاقه ای به رسيدگی به گل و گياه ندارید، می توانيد از گل ھا و درختچه ھای مصنوعی استفاده کنيد. کيفيت گل ھای مصنوعی ھم آنقدر خوب شده است که به سختی می توان آنھا را از گل طبيعی تشخيص داد.

4- یک قاليچه محلی در نقطه ای بيندازید: قاليچه ھای محلی وسيله ی بسيار خوبی برای اتاق ھای گفتگو و نشيمن به شمار می رود. قاليچه ای متناسب با اسباب و لوازم اتاق انتخاب کنيد و آن را پایين ميز بيندازید.

با سایت جامونه همراه باشید و به راحتی برای اجاره آپارتمان مبله تهران اقدام کنید

5- تابلو و آینه از دیوارھا آویزان کنيد: تابلوھایی آویزان کنيد که شخصيت و روحيه شما را منعکس کند. سعی کنيد از قاب ھای تزئينی تر و زیباتر استفاده کنيد. ھنگام آویزان کردن دقت کنيد که تابلو از ھر قسمت خانه قابل مشاھده و گيرا باشد. در قسمت ورودی خانه از قاب جملات آرام بخش استفاده کرده و فضای ورود به خانه را ترجیحا مزین به آیات الهی کنید.

6- مجسمه ھا را در یک جا جمع کنيد: مجسمه ھا و پيکره ھای کوچک و مرتبط با ھم را در قسمتی از خانه که مورد توجه است کنار ھم قرار دھيد. این مجسمه ھا را به صورت ھای فانتزی و متنوع بچينيد.

7- از کوسن ھای تزئينی استفاده کنيد: این بالشتک ھا و کوسن ھای تزئينی به سادگی رنگ و بوی جدیدی به خانه می دھد و مبلمان منزل را نيز باشکوه تر جلوه می دھد.

8- لوسترھا را عوض کنيد: لوسترھا جزء وسایلی ھستند که خيلی زود بر بيننده آشکار می کنند که سبک چيدمان خانه تان قدیمی است یا جدید. به دنبال لوسترھایی باشيد که جدیدتر و فانتزی باشند، و ضمناً با لوازم و رنگ بندی خانه تان نيز ھماھنگ باشند.

9- لحاف ھا و رو اندازھا نيز مثل کوسن ھای تزئينی، به اتاقتان رنگ و رخ می دھد. این رو اندازھا و رو تختی ھا، در انواع جنس ھا و رنگ ھا موجود می باشد که با توجه به روحيه و سليقه ی خود زیباترین را می توانید انتخاب کنيد.

10- لوازم اضافی را از جلوی دید بردارید: وسایل و لوازم اضافی باعث از بين رفتن جلوه ی اتاق می شود. برای برگه ھا، اسباب بازی ھای بچه ھا، و سایر اسباب و وسایلی که شکل اتاق را بر ھم می زند، جای مخصوصی تدارک ببينيد.

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره آپارتمان مبله تهران هستید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید؛ در زمانی بسیار اندک موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال خواهد شد

 

پشتیبانی جامونه به صورت شبانه روز در خدمت شما میهمان گرامی خواهد بود 

8 30 50 70 0912

گروه جامونه دارای کادری متعهد، جوان و پر انرژی است که اقدام به شناسایی آپارتمانهای مبله در تهران برای شما عزیزان می نماید.

تنوع در واحدهای جامونه با امکانات رفاهی مناسب در نقاط مختلف تهران با سبد قیمتی متنوع، باعث شده تا دسترسی به موارد بیشتری از خانه های مبله در تهران مهیا باشد.

در حال حاضر دامنه مشتریان جامونه شامل تجار، توریست ها و افرادی هستند که محل اقامتی در تهران از احتیاجات آنها می باشد.

مشاوران جامونه با توجه به نیازهایی مانند نزدیک بودن محل اقامت به مناطق گردشگری، مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و… اقدام به ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در تهران می نمایند.

جامونه در زمینه اجاره و رزرو آپارتمان مبله در تهران خدمتگذار شما عزیزان است تا به آسانی و تنها با یک تماس بتوانید انتخابی مناسب برای رزرو آپارتمان مبله در تهران داشته باشید.

در سامانه جامونه می توانید با بودجه های مختلف آپارتمان مبله خود را در کمترین زمان رزرو نمایید.

برای رزرو کافیست با پشتیبانی ۲۴ ساعته جامونه تماس بگیرید. 8 30 50 70 0912

شما می توانید متن بالا را از طریق فشردن دکمه پلی در کادر زیر بشنوید

مطالب مرتبط:

 

پیام در واتساپ
تماس با ما