منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ اتاق نوجوانان

سهیلی 14:47 - 1397/10/22

منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ اتاق نوجوانان

 

در جامونه می کوشیم تا نیازهای مربوط به اسکان شما را برطرف ساخته و با راهنمایی های کامل در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران ، به صورت کوتاه مدت و بلندمدت خدمتگذار شما عزیزان باشیم

به دليل اینکه نوجوان ھا ھميشه به دنبال آزادی، آگاهی و آرامش ھستند، به طور معمول به فضایی بزرگ ھم نياز دارند تا به طور نسبی نيازھایشان فراھم شود. در این سری از "منزل زیباتر با راهکارهای ساده" به چند نکته در مورد اینکه چطور نوجوان ھا را خوشحال کنيم و نيز اینکه چطور کاری کنيم که از اتاق خود راضی باشند، اشاره می شود.

نکته اول) استفاده از واژه های مثبت در قالب تابلو یا هر چیز دیگری، استفاده از بالش ھای دکوری، فرش ھای کوچک و بامزه، آباژورھای پایه بلند و تابلوھای دیواری می تواند فضایی شاعرانه و دوست داشتنی را در اتاق نوجوانان خلق کند.

نکته دوم) بوردھای بزرگ دیواری و یا مجموعه ای از عکس ھای مورد علاقه شان، تکه ھایی از مجله ھایی که دوستش دارند، اینھا ھمه از مواردی است که نوجوانان بين سن ١٢ تا ١٩ سالگی به آنھا علاقه مند ھستند. با استفاده از این موارد می توانيد فضایی را که باب ميل نوجوان ھاست خلق کنيد.

نکته سوم) ایده ھای خلاقانه، مانند مجموعه ای از شمشيرھایی که به صورت ضربدری قرار گرفته اند، چاقوی شکار، زره ھای تزیينی و این دست موارد ھمه می توانند بسيار جذاب باشند و فضایی کاملا متفاوت را به وجود آورده و حس شجاعت را در نوجوان تقویت کنند.

نکته چھارم) چراغ ھای مطالعه زیبا و جاشمعی ھای کوچک و زیبا که اشکال و طرح ھای مختلف دارند. ضمنا اگر اینها مطابق سليقه نوجوان شما انتخاب شوند، احتمالا فضای جدید می تواند فرزند شما را به درس خواندن نیز تشویق کرده و باعث شکوفایی بیشتر وی شود.

نکته پنجم) صندلی ھای بسیار بزرگ کوسن مانند، که زیرشان پایه ای محکم دارد و می توان آنھا را در رنگ ھای مختلف با ھم ست کرد، می توانند دکور مناسبی برای گوشه ای از اتاق باشند.

گروه جامونه با بکارگیری افراد متخصص، شما را در رساندن به بهترین آپارتمان های مبله ارزان قیمت یاری کرده و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد

نکته ششم) صندلی ھای تاشو نيز گزینه ھای مناسبی ھستند و فضای کوچکی را اشغال می کنند که در صورت حضور چند نفر در اتاق، این صندلی ها، فضای پذیرایی بهتری را به نوجوان القا می کند.

نکته ھفتم) صندلی ھای راحتی هم گزینه مناسبی است؛ علاوه بر زیبایی مثال زدنی ای که به اتاق اضافه می کنند، می توانند جھت پذیرایی از دوستان فرزندانتان که برای بازی یا درس خواندن به دیدارشان می آیند، گزینه ھای خوبی باشند. ھمچنين می توانيد این صندلی ھا را با کوسن ھای بزرگ و رنگی دکور کنيد و روکش آنها را هر از گاهی با مشورت فرزندتان تغییر هم بدهید. مثلا هر فصل یک رنگ متناسب با آن به کار بگیرید و برای جلوگیری از اسراف، بعدها از این روکش ها (به دلیل وجود رنگ های شاد)، می توانید به عنوان دستمال یا دستگیره در آشپزخانه یا با کمی تغییر و تزئین برای رومیزی و غیره استفاده کنید.

نکته ھشتم) نوجوان ھایی که اتاقشان را با خواھر یا برادرشان تقسيم می کنند، برای داشتن فضای خصوصی می توانند از پرده ھای وسط اتاق و یا تخت ھای کاناپه ای استفاده کنند؛ باید توجه داشت برای تعویض لباس، حتما مسئله حفظ حریم بخصوص در جنس مخالف رعایت شود. حتی می توانید با کمی خلاقیت و هزینه ای اندک، اتاقکی دوست‌داشتنی و نقلی برای عوض کردن و پوشیدن انواع لباس هایشان تدارک ببینید.

نکته نھم) برای داشتن جایی جھت نگھداری وسایل مورد نيازشان مانند وسایل مرتب کردن موھا، لباس ھای کثيف و مجله ھا می توانيد از سبد و آویزھای لوله ای استفاده کنيد.

نکته دھم) با داشتن یک ميز کامل استاندارد برای کامپيوتر به ھمراه یک صندلی رسمی اما راحت در کنار آن، نوجوان می تواند به راحتی برای مدت طولانی درس بخواند بدون اینکه پشتش درد بگيرد. فضای درس خواندن برای نوجوان ھا یکی از مھم ترین فضاھایی است که باید با دقت دکور شود. پیشنهاد می شود با مشورت گرفتن از نوجوانتان، اتاق را در فصول امتحان در ساده ترین حالت ممکن قرار دهید تا حواس نوجوان کاملا به درس معطوف شود. مثلا پرده ای سفید بر روی اسباب بازی ها و وسایل رنگی رنگی قرار دهید تا آرامش بیشتری در محیط پدید آید.

گروه جامونه در تلاش است با ارائه مناسب ترین فایل های موجود، هر چه بهتر شما را در اجاره سوئیت مبله در تهران یاری کند 

شماره تلفن 24 ساعته جامونه برای رزرو آپارتمان مبله در تهران

 8 30 50 70 0912

 

تنوع در واحدهای جامونه با امکانات رفاهی مناسب در نقاط مختلف تهران با سبد قیمتی متنوع، باعث شده تا دسترسی به موارد بیشتری از خانه های مبله در تهران مهیا باشد.

در حال حاضر دامنه مشتریان جامونه شامل تجار، توریست ها و افرادی هستند که محل اقامتی در تهران از احتیاجات آنها می باشد.

مشاوران جامونه با توجه به نیازهایی مانند نزدیک بودن محل اقامت به مناطق گردشگری، مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و… اقدام به ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در تهران می نمایند.

جامونه در زمینه اجاره و رزرو آپارتمان مبله در تهران خدمتگذار شما عزیزان است تا به آسانی و تنها با یک تماس بتوانید انتخابی مناسب برای رزرو آپارتمان مبله در تهران داشته باشید.

در سامانه جامونه می توانید با بودجه های مختلف آپارتمان مبله خود را در کمترین زمان رزرو نمایید.

برای رزرو کافیست با پشتیبانی ۲۴ ساعته جامونه تماس بگیرید. 8 30 50 70 0912

شما می توانید متن بالا را از طریق فشردن دکمه پلی در کادر زیر بشنوید

مطالب مرتبط:

 

پیام در واتساپ
تماس با ما