منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ پوشش دیوارها

سهیلی 22:16 - 1397/10/24

منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ پوشش دیوارها

جامونه در تلاش است تا سریعترین و با کیفیت ترین خدمات را برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ارائه کند

۱) در اتاق نشيمن بھتر است از پوشش ھای دیواری با الياف طبيعی و پارچه ای استفاده کنيد تا یک حس دوستانه و صميمی به تمام محیط و اطرافيانتان منتقل شود.

۲) در اتاق پذیرایی ترجيحا از پوشش ھایی استفاده کنيد که در آن از براده ھای چوب یا خرده ھای فلز و موادی مثل پی وی سی به کار رفته باشد. زیرا چنين پوششی در ضمن رسمی بودن، مقاومتش نسبت به سایر پوشش ھا بيشتر می باشد.

۳) برای پوشش دیوار اتاق بچه ھا می توانید از رنگ ھای شاد و درخشان کمک بگيرید. قسمتی از دیوار را هم می‌توانید با به کار گیری ذوق و سلیقه تان، از طرح ھای متنوع نقاشی های طبیعت و حیوانات استفاده کنید. بیشتر از تصاویر حیوانات اهلی استفاده کنید؛ برای استفاده از نقوش حیوانات وحشی هم مانعی وجود ندارد، اما حتی الامکان سعی شود حس تنش به کودک القا نشده و بیشتر معرفی آن حیوان مطرح باشد، نه درندگی، شکار، حمله و این دست موارد رعب آور و تنش زا برای کودک.

پیدا نمودن مبله در تهران با جامونه در سریع ترین زمان ممکن

۴) با استفاده از طرح ھای عمودی و با فاصله، می توانيد دیوارھا را بلندتر جلوه داده و این حس را القا کنيد که انگار سقف در فاصله ای مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است.

۵) با استفاده از طرح ھای افقی، می توانيد خانه را وسيع تر و پھن تر از آنچه ھست، نشان داده و در عين حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دھيد.

۶) با استفاده از طرح ھای شلوغ و گُل دار، می توانيد فضا را کوچک تر نشان دھيد.

انواع واحدهای مبله در تهران در سایت جامونه با کیفیتی مناسب برای شما میهمان گرامی

۷) با استفاده از طرح ھای قطری و زیگزاگ، می توانيد محيط را زنده و پویا جلوه دھيد. چنين طرح ھایی به عنوان طرح ھای انرژی زا شناخته می شوند.

۸) یادتان باشد که اگر الگوی پوشش دیواری تان خيلی نزدیک به ھم و مرتب در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد، پوشش دیوارتان بر جلوه محيط غلبه خواھد کرد، به نحوی که مبلمان و وسایل داخل اتاق کمتر دیده می شوند.

۹) یادتان باشد که ھماھنگی بين بافت پوشش دیواری و دیگر زیر مجموعه ھای مبلمان بسيار مھم بوده و بھتر است که این اقلام را در یک طيف رنگی یا مکمل یکدیگر انتخاب کنيد.

۱۰) بھتر است قبل از انتخاب پوشش دیواری، از تاثير رنگ ھا بر محيط و موارد استفاده شان در مکان ھای مختلف کمی تحقیق کرده و آگاھی داشته باشيد. رنگ ھا حتی اگر با اليافی طبيعی و در قالب پوشش دیوار ھم باشند، تاثير زیادی بر محيط می گذارند. باید توجه کنيد که طرح و رنگ باید با روحيه اعضای خانواده متناسب باشد، چون ھر کدام از آنھا حس متفاوتی را به محيط القا می کنند.

۱۱) از رنگ ھای درخشان بھتر است که در اتاق کودکان استفاده کنيد. این رنگ ھا موجب ایجاد انرژی در کودکان می شود. در نظر داشته باشید  به طور معمول رنگ ھای درخشنده با رنگ سفيد رقيق می شوند.

شما می توانید با ما به راحتی از خدمات مبله در تهران بهره مند شوید

 

گروه جامونه دارای کادری متعهد، جوان و پر انرژی است که اقدام به شناسایی آپارتمانهای مبله در تهران برای شما عزیزان می نماید.

تنوع در واحدهای جامونه با امکانات رفاهی مناسب در نقاط مختلف تهران با سبد قیمتی متنوع، باعث شده تا دسترسی به موارد بیشتری از خانه های مبله در تهران مهیا باشد.

در حال حاضر دامنه مشتریان جامونه شامل تجار، توریست ها و افرادی هستند که محل اقامتی در تهران از احتیاجات آنها می باشد.

مشاوران جامونه با توجه به نیازهایی مانند نزدیک بودن محل اقامت به مناطق گردشگری، مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و… اقدام به ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در تهران می نمایند.

جامونه در زمینه اجاره و رزرو آپارتمان مبله در تهران خدمتگذار شما عزیزان است تا به آسانی و تنها با یک تماس بتوانید انتخابی مناسب برای رزرو آپارتمان مبله در تهران داشته باشید.

در سامانه جامونه می توانید با بودجه های مختلف آپارتمان مبله خود را در کمترین زمان رزرو نمایید.

برای رزرو کافیست با پشتیبانی ۲۴ ساعته جامونه تماس بگیرید. 8 30 50 70 0912

شما می توانید متن بالا را از طریق فشردن دکمه پلی در کادر زیر بشنوید

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما