منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ تخت خواب های باحال

سهیلی 22:09 - 1397/10/26

منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ تخت خواب های باحال

1جامونه آماده است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

در برخی از خانه ھا، اتاق خواب برای چند كاربرد متفاوت طراحی می شود. امروزه بسياری از اتاق خواب ھا علاوه بر داشتن فضایی برای استراحت كردن و خوابيدن، فضایی برای كار كردن نيز دارند. اگر خانه ای كوچک دارید كه اتاق خواب آن فضایی است برای خوابيدن و كاركردن، بھتر است آن را به گونه ای طراحی كنيد كه در طول روز فضای كافی و مناسب برای به انجام رسانيدن كارھای روزمره تان ھم داشته باشد.

یكی از انتخاب ھای شما برای رسيدن به این فضای ایده آل، استفاده از مبل ھای تخت خواب شو است.

به رعایت چند نكته قبل از خرید مبل ھای تخت خواب شو می پردازیم:

۱) به یاد داشته باشيد كه در طول روز به فضای كافی اتاق خواب نياز دارید تا به راحتی به كارھای روزمره تان رسيدگی كنيد و ھمچنين به فضایی برای نشستن و استراحت كردن احتياج خواھيد داشت، پس در ابتدا اندازه مناسب مبل ھای تخت خواب شو را در ذھن تان طراحی كنيد، سپس شروع به پرسيدن چند سوال از خود تان كنيد؛ برای مثال سوال ھایی مانند قرار است چند نفر از این فضا استفاده بھينه داشته باشند؟ آیا زوج ھستيد یا خود به تنھایی از این فضا استفاده می كنيد؟ چه مدت از روز را به استراحت اختصاص می دھيد یا چه مدت از روز را برای به انجام رسانيدن كارھایتان سپری می كنيد؟ متراژ اتاق چه اندازه است؟ آیا متراژ اتاق به شما این اجازه را می دھد كه از تخت خواب ھای سایز بزرگ استفاده كنيد؟ ملافه ھایی كه از قبل در خانه دارید چه سایزی دارند؟

۲) قبل از خرید دقت داشته باشيد كه بافت نھایی این نوع از مبلمان به گونه ای باشد كه به ھنگام خوابيدن به روی آنھا با سليقه و ذایقه شما به طور كامل ھماھنگی داشته باشد. به طور كل بافت ھایی را كه نرم و لطيف و مقاوم ھستند، انتخاب كنيد. ھمچنين می توانيد ملافه ای را جداگانه برگزینيد كه به ھنگام خواب و استراحت از آن روی تخت خواب استفاده كنيد.

با سامانه جامونه همراه باشید و به راحتی برای اجاره سوئیت مبله ارزان اقدام کنید

۳) به ھنگام خرید، الگو و طرح پارچه مبلی ای را انتخاب كنيد كه با اتاق شما ھماھنگی و هارمونی کامل داشته باشد، در نظر داشته باشيد تنوع طرح و بافت این نوع مبلمان در بازار بسيار زیاد است. می توانيد انواع گل دار، راه راه، چھارخانه و مدل ھای عروسكی را بنا بر سبک اتاق و نوع كاربرد آن انتخاب كنيد.

۴) به ھنگام خرید كاناپه ھای تخت خواب شو به پایه ھای آن دقت كنيد. كاناپه ھایی را خریداری كنيد كه پایه ھایش با چسب به بدنه كاناپه محكم شده باشد. آن دسته از كاناپه ھایی كه با ميخ به بدنه متصل می شوند بعد از مدتی شل شده و باعث ناميزان شدن و لق خوردن تخت خواب می شوند.

۵) بھتر است به ھنگام انتخاب كاناپه مورد نظر، آن را باز كنيد و به روی ھمه نقاط آن بنشينيد تا مطمئن شوید كه ھمه نقاط آن مانند مركز آن نرم و راحت است.

۶) سطح رویی و اطراف كاناپه را به دقت نگاه كنيد. سطح كلی كاناپه باید پوشيده از تشک و پارچه باشد تا نرمی و لطافت را به شما منتقل كند. اگر در ساختار نھایی و رویی كاناپه از چوب استفاده شده است، شک نکرده و از خریداری آن منصرف شوید.

۷) قسمت تخت خواب كاناپه را به سمت خود بكشيد. اگر به ھنگام بيرون آمدن سخت و دشوار بيرون آمد و دچار لق خوردن و تكان خوردن شد از خرید آن منصرف شوید.

همراهتان هستیم تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی در تهران را تجربه نمایید؛ با جامونه، اجاره سوئیت مبله ارزان به راحتی برای شما میسر خواهد بود

۸) در نظر داشته باشيد كه اسكلت و بدنه كاناپه ھای تخت خواب شو مقاوم باشد، ھمچنين تشک آن دارای قطر كافی و مناسب برای نشستن و خوابيدن باشد، در غير این صورت به دليل كاربرد دوگانه، این نوع مبلمان ها به طور سریع فرسوده و خراب می شوند.

۹) اسكلت و بدنه كاناپه باید مقاوم و محكم باشد به گونه ای كه تخته چوبی زیرین آن لق نباشد و تكان نخورد.

۱۰) كاناپه مورد نظر را به گونه ای انتخاب كنيد كه فنر داخل تشک آن محكم و با دوام باشد. اگر از آن دسته افرادی ھستيد كه دارای وزن بالایی ھستند، بھتر است تشكی با فنرھای مقاوم و محكم انتخاب كنيد، چرا كه این دسته از افراد به طور معمول بعد از گذشت زمان كوتاھی از استفاده، از تشک ابراز نارضایتی دارند.

۱۱) به ھنگام خرید از مسئول فروش بپرسيد كه تشكی برای جایگزین كردن و تعویض كردن به ھنگام خراب شدن تشک كاناپه دارند یا خير، در این صورت می توانيد با خيال آسوده خرید كنيد.

اجاره سوئیت مبله ارزان راهی مناسب و ارزان برای اقامت در تهران

برای اجاره سوئیت مبله ارزان ، گروه جامونه با بهترین امکانات در خدمت شماست

با ما در ارتباط باشید 8 30 50 70 0912

گروه جامونه دارای کادری متعهد، جوان و پر انرژی است که اقدام به شناسایی آپارتمانهای مبله در تهران برای شما عزیزان می نماید.

تنوع در واحدهای جامونه با امکانات رفاهی مناسب در نقاط مختلف تهران با سبد قیمتی متنوع، باعث شده تا دسترسی به موارد بیشتری از خانه های مبله در تهران مهیا باشد.

در حال حاضر دامنه مشتریان جامونه شامل تجار، توریست ها و افرادی هستند که محل اقامتی در تهران از احتیاجات آنها می باشد.

مشاوران جامونه با توجه به نیازهایی مانند نزدیک بودن محل اقامت به مناطق گردشگری، مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و… اقدام به ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در تهران می نمایند.

جامونه در زمینه اجاره و رزرو آپارتمان مبله در تهران خدمتگذار شما عزیزان است تا به آسانی و تنها با یک تماس بتوانید انتخابی مناسب برای رزرو آپارتمان مبله در تهران داشته باشید.

در سامانه جامونه می توانید با بودجه های مختلف آپارتمان مبله خود را در کمترین زمان رزرو نمایید.

برای رزرو کافیست با پشتیبانی ۲۴ ساعته جامونه تماس بگیرید. 8 30 50 70 0912

شما می توانید متن بالا را از طریق فشردن دکمه پلی در کادر زیر بشنوید

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما