بیست فیلم الهام بخش برای مسافرت - فیلم چهارم

سعید مدرسی 00:26 - 1397/10/28

جامونه آماده است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

وحشی

یک فیلم درام زندگی نامه ای دیگر که در سال 2014 توسط جان مارک ولی ( Jean-Marc Vallée ) ساخته شده. منبع الهام آن، خاطرات شریل استراید ( Cheryl Strayed ) می باشد که در کتاب "وحشی: از گمشده تا پیداشده در مسیر پاسفیک کرست" منتشر شده است. شریل استراید یک داستان نویس، خاطره نویس، مقاله نویس و پادکست ساز آمریکایی است. بازیگر نقش اصلی فیلم وحشی، ریس ویترسپون است که بازی خوبی در وحشی داشته. بازیگری که نقش اصلی سریال "دروغ های بزرگ کوچک" را ایفا نموده است.

خلاصه داستان فیلم وحشی این است که:

در ژوئن 1995 شریل تصمیم به یک پیاده روی طولانی می گیرد. علی رغم این که او هیچ تجربه ای در این زمینه ندارد. در طول پیاده روی، او تمام دوران زندگی اش را در کودکی مرور می کند....

بخش بسیاری از این فیلم در دل طبیعت فیلم برداری شده. و همچوم فیلم های قبلی که معرفی کردیم، حس بودن در دل طبیعت را به ما منتقی خواهد کرد.

اجاره آپارتمان مبله ، خدمتی برای شما مهمانان عزیز در شهر تهران

در حقیقت ایده اصلی به اشتراک گذاشتن اطلاعات این سری از فیلم ها، زنده کردن ذوق مسافرت در دلمان بوده است. هرچه بیشتر به طبیعت فکر کنیم و تصاویرش را ببینیم، احتمال رفتن به مسافرت، گردش و طبیعت گردی بیشتر می شود.

جامونه سامانه ی اجاره آپارتمان مبله با پاسخگویی شبانه روزی

شما می توانید به راحتی این فیلم ها از فضای اینترنت دانلود نموده و به تماشای آنها بنشینید. ما نهایت تلاش خود را می کنیم که محتوایی مفید در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

از طریق لینک های زیر می توانید به صفحات معرفی این فیلم در ویکی پدیا و IMDB بروید.

ویکی پدیا

IMDB

ادامه دارد...

 

شما می توانید از طریق تماس با شماره

 8 30 50 70 0912

برای اجاره آپارتمان مبله اقدام کنید

 

مطالب مرتبط :

پیام در واتساپ
تماس با ما