بر فراز جنگل، راهنمای سفر از نمک ‌آبرود تا اشکور

رها کیانی 16:52 - 1397/11/10

جامونه آماده است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

 بیشتر تهران نشین ها برای تعطیلات  به مقصد شمال، عموما راهی مازندران می شوند، برای همین برنامه سفری برای شما ترتیب داده ایم که از مازندران به غرب رفته و از آن طریق وارد قسمت های شرقی استان گیلان شوید و در یک سفر به هر دو استان سر زده باشید. جذابیت های این سفر کم نخواهد بود. از ساحل گرفته تا ارتفاعات و قدم زدن در ییلاق های این دو استان و تماشای مردمانی که با لباس و گویش محلی به ساده ترین شکل زندگی می‌کنند. باران گاه و بی گاه و رانندگی در جاده های مه گرفته بسیار جالب است و باید جوانب احتیاط را رعایت کرد. از خاطر نبرید برنامه خود را طوری برای گردش در طبیعت تنظیم کنید که چند ساعتی وقت برای این کار داشته باشید.

اجاره آپارتمان مبله ، خدمتی برای شما مهمانان عزیز در شهر تهران

در این مسیر کم نیست تعداد آبشارهای کوچک و بزرگی که راه خود را پیدا کرده اند و از صخره ای فرو می ریزند، برای همین در میان درختان کهنسال، تعداد چشمه ها را از دست خواهید داد. این خصلت طبیعت است که شما را غافلگیر کند، اما با ســفر در این مسیر غافلگیری از طبیعت را با جان و دل درك خواهید كرد. در مسیر نمك آبرود تا اشكور می توانید در دریا موج سواری كنید و به دل جنگل بروید سفر را از نمك آبرود آغاز می كنید كه ساحل آن امكانات تفریحی بسیاری دارد.

چطور برسیم؟

در مسیر خزر

 از نمک‌آبرود تا اشکور حدود 100کیلومتر راه دارید که بیشتر آن از حاشیه دریا می گذرد. از نمک آبرود تا تنکابن 42 کیلومتر راه دارید. از تنکابن هم تا جاده دوهزار در جنوب این شهر 15 کیلومتر در پیش دارید که نیم ساعته آن را طی می کنید. اگر بخواهید از تنکابن به رامسر بروید باید حدود 25 کیلومتر رانندگی کنید و از آنجا تا جواهرده هم در یک مسیر پرپیچ و خم 30 کیلومتری رانندگی کنید. به دلیل همین پیچ و خم، به بیش از یک ساعت زمان نیاز دارید. برای رسیدن به رحیم آباد هم باید از رامسر وارد جاده رودسر ـ لنگرود شده و تقریبا نیم ساعته به مقصد برسید.

جامونه سامانه ی اجاره آپارتمان مبله با پاسخگویی شبانه روزی

مجله "همشهری سرزمین من"

شما می توانید از طریق تماس با شماره

 8 30 50 70 0912

برای اجاره آپارتمان مبله اقدام کنید

مطالب مرتبط:

 

پیام در واتساپ
تماس با ما