منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ حمام ایده آل

سعید مدرسی 14:18 - 1397/11/14

با سامانه جامونه همراه باشید و به راحتی برای اجاره آپارتمان مبله در تهران اقدام کنید

بيش از ٨٠ درصد حوادث خطرناک در خانه اتفاق می افتد که بخش عظيمی از آن نيز مربوط به رعایت نکردن نکات ایمنی در حمام است. آب و وسایل برقی در کنار ھم خطر آفرین اند. از سوی دیگر، وجود کف پوش نامناسب تا حد زیادی احتمال سر خوردن در حمام را افزایش می دھد.

امروزه حمام در خانه ھای شھری به مکانی برای رفع خستگی و پاکيزه کردن جسم تبدیل شده است. فرقی نمی کند که حمام شما کوچک باشد یا بزرگ. رعایت برخی موارد مانند انتخاب کف پوش مناسب، رنگ زیبا، دستگاه تھویه و وسایل جانبی مناسب می تواند این مکان را به مکانی دلنشين، آرام و ایمن برای تمامی اعضای خانواده تبدیل کند.

 

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره اجاره سوئیت مبله ارزان باز می گذارد

۴ نکته درباره کف پوش حمام:

١) بھترین گزینه برای کف پوش حمام، سراميک است. سراميک در برابر آب مقاوم و از لحاظ طرح و رنگ بسيار متنوع است.

٢) از ميان انواع سراميک ھا، سراميک ھای شياردار از امنيت باتری برخوردار است و ميزان خطر ليز خوردن را تا حد زیادی کاھش می دھد.

٣) در حمام ھایی که کف شيب داری دارند، بھتر است از موزایيک ھایی با سایز کوچک استفاده کنيد تا ھم شيب کمتر به نظر برسد و ھم شکستگی و آسيب دیدگی در ميان موزایيک ھا به وجود نياید.

۴) استفاده از کف پوش بدون لعاب توصيه نمی شود چون پاک کردن این نوع کف پوش ھا کار بسيار سختی است. درواقع کف پوش ھای زبر بھترین گزینه ھستند.

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره سوئیت مبله ارزان است

٢ نکته درباره رنگ حمام

١) اگر حمام کوچکی دارید، دکوراتورھا به شما توصيه می کنند از سراميک ھایی به رنگ سفيد و بژ یا زرد و کرم بسيار روشن استفاده کنيد تا نور منعکس شده و فضای حمام بزرگ تر به نظر برسد.

٢) اگر کف پوش از سراميک سفيد و روشن است، بھتر است دیوارھا به رنگ قرمز، زرد یا آبی باشد، استفاده از پوشش دیواری طرح دار نيز محيط حمام را دنج و گرم می کند. استفاده از رنگ مورد علاقه در حمام سبب آرامش و به وجود آمدن انرژی در شما می شود.

همراهتان هستیم تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی در تهران را تجربه نمایید؛ با جامونه، اجاره سوئیت مبله ارزان به راحتی برای شما میسر خواهد بود

٣ یادآوری حیاتی درباره تھویه حمام

١) در بسياری از موارد اتفاق می افتد که افراد در حمام دچار خفگی شوند. در خانه ھای قدیمی آبگرمکن اغلب در حمام است و ھمين امر سبب نشت گاز و خفگی می شود.

٢) محيط حمام محيطی مرطوب است و رطوبت برای افرادی که دچار بيماری قلبی یا آسم ھستند، خطرناک است.

٣) متاسفانه در برخی خانه ھا، پنجره یا ھواکشی در حمام نصب نشده و اغلب پس از حمام، اعضای خانواده مجبورند در حمام را باز گذارند تا ھوای حمام عوض شود اما ھمين موضوع سبب ورود ھوای نامطبوع و مرطوب حمام به داخل فضای خانه می شود. برای از بين بردن بوھای نامطبوع و رطوبت در حمام بھتر است از پنجره یا ھواکش استفاده شود.

اجاره سوئیت مبله ارزان راهی مناسب و ارزان برای اقامت در پایتخت

نکته ای طلایی درباره وجوب نورپردازی در حمام

حمام محيطی مرطوب است و در صورتی که تاریک باشد، محل مناسبی برای رشد قارچ ھا خواھد بود. بنابراین بسيار ضروری است که به گونه ای طراحی شود که حتما نور طبيعی به داخل آن بتابد.

با جامونه، سامانه رزرو و اجاره سوئیت مبله ارزان همراه باشید

۵ نکته درباره ایمنی حمام

١) برق گرفتگی از جمله حوادثی است که اغلب در حمام رخ می دھد. تمامی وسایل برقی را پس از استفاده از پریز برق بکشيد و جمع کنيد. برای پریزھای حمام نيز باید از محافظ پریز استفاده کرد. تمامی سيم ھای برق درون حمام باید با روکش عایق پوشانده شوند، به طوری که ھيچ سيمی با آب تماس نداشته باشد.

٢) برای جلوگيری از سر خوردن در حمام، در اطراف وان از کف پوش ھای مناسب استفاده کنيد. کف پوش ھای مخصوصی در بازار وجود دارند که به کف حمام نصب می شود تا ميزان سرخوردگی را کاھش دھند. از پادری پلاستيکی نيز می توانيد برای کف حمام استفاده کنيد. نصب ميله ھایی به عنوان دستگيره روی دیواره ھای حمام نيز ایده خوبی است و می توانيد پيش از زمين خوردن با گرفتن آنھا تعادل خود را حفظ کنيد.

با سامانه جامونه همراه باشید و به راحتی برای اجاره سوئیت مبله ارزان اقدام کنید

٣) سوختگی توسط آب داغ در حمام زیاد اتفاق می افتد. بھتر است پيش از آنکه خود یا کودک دلبندتان را زیر دوش آب بفرستيد، ابتدا دست یا قسمتی از پایتان که حساسیت کمتری دارند و برای امتحان منطقی ترند را زیر شير آب گرفته و درجه حرارت آب را تنظيم کنيد. درجه مناسب آب برای پوست ٣۵ تا ٣٧ درجه است. البته این مهم بستگی به طبع و مزاج کنونی فرد داشته و گاهی اوقات با دستور طبیب، دمای آب ممکن است کمی سرد یا گرم تر در نظر گرفته شود.

۴) در صورتی که محيط داخل حمام به گونه ای طراحی شده که در آن شيشه وجود دارد، توجه داشته باشيد که این شيشه ھا باید از جنس پلاستيک یا همان تلق و یا شيشه نشکن باشد تا موجب بریدگی و پارگی شدید پوست در صورت شکستن نشوند. البته امکان بریدگی با این اجناس هم وجود دارد اما قطعا به شدت شیشه نخواهد بود.

۵) نظافت حمام موضوع مھمی است که اغلب فراموش می شود. حداقل هفته ای یک مرتبه دیوارھا و کف حمام را با مواد پاک کننده بشویيد. دستگاه تھویه یا پنجره را پس از هر استحمام باز کنيد تا رطوبت خارج شود. در درون حمام حتما سطل زباله درپوش دار، تميز و مجھز به کيسه زباله قرار دھيد. ھيچ گاه حوله ھای کثيف را روی ھم جمع نکنيد چون سبب رشد قارچ ھا خواھد شد.

 

شایان ذکر است به تازگی سردوش ھایی وارد بازار شده که ميزان آب را متعادل کرده و در ضمن فشار آب را بالا می برد. استفاده از این نوع دوش در حالی که ھمگی باید در مصرف آب صرفه جویی کنيم می تواند کمک بسيار مناسبی در این زمینه باشد. نمونه های ایرانی بسیار مناسبی هم اکنون در فروشگاه های مربوطه توزیع می شود که غالبا دارای ضمانت نامه هم می باشند.

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره سوئیت مبله ارزان هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید، تا در زمانی اندک، موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال کنیم

8 30 50 70 0912

 

 

گروه جامونه دارای کادری متعهد، جوان و پر انرژی است که اقدام به شناسایی آپارتمانهای مبله در تهران برای شما عزیزان می نماید.

تنوع در واحدهای جامونه با امکانات رفاهی مناسب در نقاط مختلف تهران با سبد قیمتی متنوع، باعث شده تا دسترسی به موارد بیشتری از خانه های مبله در تهران مهیا باشد.

در حال حاضر دامنه مشتریان جامونه شامل تجار، توریست ها و افرادی هستند که محل اقامتی در تهران از احتیاجات آنها می باشد.

مشاوران جامونه با توجه به نیازهایی مانند نزدیک بودن محل اقامت به مناطق گردشگری، مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و… اقدام به ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در تهران می نمایند.

جامونه در زمینه اجاره و رزرو آپارتمان مبله در تهران خدمتگذار شما عزیزان است تا به آسانی و تنها با یک تماس بتوانید انتخابی مناسب برای رزرو آپارتمان مبله در تهران داشته باشید.

در سامانه جامونه می توانید با بودجه های مختلف آپارتمان مبله خود را در کمترین زمان رزرو نمایید.

برای رزرو کافیست با پشتیبانی ۲۴ ساعته جامونه تماس بگیرید. 8 30 50 70 0912

شما می توانید متن بالا را از طریق فشردن دکمه پلی در کادر زیر بشنوید

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما