نوروز سبز پایتخت، راهنمای گشت و گذار در هوای بهاری و بوستان های اصلی تهران_2

رها کیانی 17:03 - 1397/12/06

جامونه آماده است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

از دست ندهید

اینجا اختصاصی است

چند سال است كه بوستان هایی مخصوص بانوان در شهر تهران ساخته شده كه بانوان محترم میتوانند به راحتی در آنجا بازی و تفریح كنند

میتوانید با توجه به نزدیكی محل سكونتتان یكی از این بوستانها را انتخاب كنید:

بوستان پردیس بانوان: این بوستان در منطقه 15 و تقریبا 27 كیلومترمربع مساحت دارد. پردیس بانوان به جز فضای سبز و آبنماهای زیبا، دو مسیر جداگانه سنگفرش برای پیاده روی و آسفالت برای دوچرخه سواری دارد. استخر بزرگسالان و کودکان، سونای خشک و بخار، جکوزی، سالن های والیبال و بسکتبال و اتاق آفتابگیری، زمینهای فوتبال، فوتســال، تنیس و بدمینتون، کرایه دوچرخه، غذاخوری، کتابخانه و سالن کنفرانس، خانه سلامت، زمین های اسکیت و بازی کودکان و البته سرویس بهداشتی از امکانات این بوستان است. برای آنكه به این بوستان برسید، باید وارد بزرگراه آزادگان و در ضلع شمالی بوستان آزادگان در میدان بسیج ورودی پردیس بانوان را ببینید. 

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره مبله تهران است

بوستان بهشت مادران: بهشت مادران بوستانی است تقریبا 19 كیلومتری، پر از فضای سبز و گیاهان و درختان زیبا و آبنما، زمین بازی، سالن ورزشی تیر و کمان، سالن چند منظوره بانوان، مسیر دوچرخه سواری، مسیر پیاده روی، خانه سلامت، آلاچیق، بوفه، زمین بازی کودک و سرویس بهداشتی از امکانات پارک است. البته در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی آقایان هم میتوانند از فضای پارک استفاده کنند. دسترسی به این بوستان از بزرگراه همت، خیابان جلفا، خیابان شهید کاویان غربی امكان پذیر است. 

بوستان شهر بانوان: بوستان شهر بانوان در حقیقت قسمتی از بوستان بزرگ ولایت در جنوب تهران است. شهر بانوان 6 هکتاری در شمالی ترین بخش پارک ولایت قرار گرفته و از ویژگیهای آن میتوان به فضای سبز زیبا و مسیرهای دوچرخه سواری و اتومبیل رانی، وسایل ورزشی، زمین فوتبال چمن، زمین بسکتبال و والیبال و تنیس، اســتخر روباز، باغهای ایرانی، غذاخوری، بوفه، کلاس های آموزشی، تالار مد و لباس، فروشگاه و سرویس بهداشتی اشاره کرد. انتهای اتوبان نواب، تقاطع اتوبان تندگویان، پادگان قلعه مرغی نشانی این بوستان است.

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره اجاره مبله تهران باز می گذارد

بوستان نرگس: این بوستان قسمتی از بوستان قائم است كه برای استفاده اختصاصی بانوان تجهیز شده. بوستان 17 هكتاری نرگس، در منطقه 18 تهران قرار دارد و از ویژگی های آن مسیر دوچرخه سواری و اسکیت بازی، دوچرخه و اسکیت کرایه ای، مجموعه استخر، سونا و بدنسازی، زمین های ورزشی فوتبال، بسکتبال، والیبال و بدمینتون، کلینیک گل و گیاه، غذاخوری و کتابخانه، دریاچه، باغراه های دیدنی، پارکینگ و سرویس بهداشتی از امکانات پارک است. برای رسیدن به این بوستان وارد بلوار یافت آباد شــوید و در تقاطع حیدری شمالی و بلوار معلم در سمت غرب بوستان قائم، وارد بوستان نرگس شوید. 

همراهتان هستیم تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی در تهران را تجربه نمایید؛ با جامونه،  اجاره مبله تهران به راحتی برای شما میسر خواهد بود

شهر باغ شد

ایام نوروز، تمام بوستان ها و خیابان های اصلی و بزرگراه های تهران پر از گل میشود. سبدها و مجسمه هایی به شکل گل، سرتاسر پایتخت را فرامیگیرند و حال و هوای پایتخت را بهاری می‌کنند. رفتن به بوستان های تهران در این ایام، اوقات خوشی را برای خود و خانواده تان فراهم می‌کند .

مجله "همشهری سرزمین من"

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره مبله تهران هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید، تا در زمانی اندک، موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال کنیم

با ما در ارتباط باشید 8 30 50 70 0912

مطالب مرتبط:

 

پیام در واتساپ
تماس با ما