سبک زندگی - 13 پيشنهاد براى گشت و گذار خانوادگی - قسمت دوم

محمد صادقی 09:30 - 1398/01/26

هدف جامونه ارائه بهترین خدمات در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران با بهترین بازدهی برای مشتریان است

ادامه مقاله 13 پيشنهاد براى گشت و گذار خانوادگی:

بيشتر خوش بگذرون تا فرصت هست

  1. گپ آرى، جنگ نه: وقتى در مهمانى دور هم نشسته‌ايد، احتمال اينكه بحث‌هاى متنوعى درباره مسائل اجتماعى، سياسى، اقتصادى، شخصى و... مطرح شود، زياد است. فراموش نكنيد كه شما مهمان هستيد و مجلس مهمانى جاى بحث وجدل نيست. به يك گپ خودمانى بسنده كنيد و مجلس مهمانى را به ميدان جنگ تبديل نكنيد. از اين فرصت براى تازه كردن ديدارها و لذت بردن از مصاحبت يكديگر استفاده كنيد تا بحث‌هاى خسته كننده و بى نتيجه.
  1. به ميزبان كمك كنيد: خوشبختانه بيشتر خانم‌هاى ايرانى كمك كردن به ميزبان را خوب بلدند؛ موقع چيدن ميز غذا، مرتب كردن آشپزخانه بعد از صرف غذا و شست وشو و خشك كردن ظروف. با اين كار نه تنها به ميزبان كمك مى‌كنيد بلكه فرصتى پيدا مى‌كنيد كه رابطه‌تان را هم صميمى‌تر كنيد و نكات آشپزى و خانه دارى جديدى هم ياد بگيريد.

 

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره آپارتمان مبله در تهران است

  1. حواس‌تان به بچه باشد: اگر بچه بازيگوش و كنجكاوى داريد كه مدام مى خواهد از همه چيز سر در بياورد و از دروديوار بالا برود، حتماً هوايش را داشته باشيد. والدينى كه فرزند نوپا دارند، نبايد فرزندان شان را به مهمانى هايى كه مناسب كودكان نيست، ببرند. بچه ها در خانه و در اتاق خود آرامش بيشترى دارند و بهتر است آنها را به شخص مطمئنى سپرد. درصورتى كه مجبور شديد كودك تان را همراه خودتان ببريد، بايد وسايل سرگرمى او را نيز همراه داشته باشيد و در مهمانى زمانى را به كودك اختصاص دهيد و او را با اسباب بازى هايش سرگرم كنيد. پرت كردن حواس كودك هم مى تواند مؤثر باشد تا كارى را كه خطرناك است، انجام ندهد.
  1. به فكر هديه باشيد: اگر براى اولين بار است كه به خانه ميزبان مى‌رويد يا اتفاق خوشايندى براى خود ميزبان افتاده مثلا بچه‌دار شده يا خانه جديدى خريده است، بايد به فكر خريد هديه مناسبى باشيد چون اين رسم ادب و احترام است. البته نوع هديه به عوامل مختلفى بستگى دارد؛ از يك گلدان آپارتمانى گرفته تا يك جعبه شيرينى يا شكلات و ... همه انتخاب‌هاى خوبى به حساب مى‌آيند.

 

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید

  1. حواس‌تان به ساعت باشد: قرار نيست كه تا ديروقت مزاحم ميزبان شويد. عيد ديدنى اگر به صرف ناهار يا شام باشد 2 تا 3 ساعت كافى است مگر در شرايطى كه با ميزبان بسيار صميمى باشيد و او از شما بخواهد وقت بيشترى با هم بگذرانيد.
  1. اگر باردار هستيد: يكى از دغدغه‌هاى خانم‌هاى باردار، رفتن به مهمانى در ايام نوروز است. براى گام اول بايد سعى كنيد لباس مناسبى بپوشيد كه چسبان و آزاردهنده نباشد. از اينكه مدام به دستشويى مى رويد، خجالت نكشيد چون همه مى دانند كه تكرر ادرار جزو شايع ترين علائم اوليه باردارى است. اگر مدت مهمانى طولانى است و شما بايد زمان زيادى روى صندلى يا مبل بنشينيد، سعى كنيد به طور متناوب خود را حركت دهيد و در يك حالت ننشينيد. مثلا اگر دوست داريد به ميزبان كمك كنيد و سرى به آشپزخانه بزنيد اما مراقب حركات خود باشيد. از طرفى سعى كنيد سر ميز غذا، غذاى تان را از گروه‌هاى غذايى انتخاب كنيد كه آن روز مصرف نكرده‌ايد. غلات سبوس دار سرشار از نشاسته و فيبر هستند. بعضى فرآورده‌هاى غلات مانند نان سفيد و ماكارونى گرچه در جريان تهيه، مقدارى از املاح و ويتامين‌هاى خود را از دست مى‌دهند ولى باز هم به عنوان يك منبع خوب نشاسته و ويتامين‌هاى گروه B و فيبر محسوب مى شوند. از طرف ديگر غلات به سرعت در بدن شما مورداستفاده قرار مى‌گيرند و توليد انرژى مى‌كنند. منظور از رعايت تنوع اين است كه اگر براى صبحانه چند تكه نان سنگك يا لواش مى‌خوريد در وعده ناهار و شام از پلو يا ماكارونى يا سوپ جو يا بلغور استفاده كنيد كه طيف متنوعى را از اين گروه مصرف كرده باشيد. براى انتخاب دسر هم بهتر است به جاى كيك و شيرينى و ... يك مشت كوچك آجيل بخوريد.

 

ارتباط با شما افتخار ماست. اجاره آپارتمان مبله در تهران با جامونه

8 30 50 70 0912

ادامه دارد...

مطلب فوق از مجله تندرستی نوشته پریسا اصولی برداشت شده است.

 

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما