منزل زیباتر با راهکارهای ساده؛ اقتصادی طراحی کنید

سعید مدرسی 13:31 - 1398/02/07

هدف جامونه ارائه بهترین خدمات در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران با بهترین بازدهی برای مشتریان است

۱) برای دکوراسيون زیبا و جذاب محيط زندگی خود حتما نيازی نيست از مبلمان گران قيمت استفاده نمایيد. توصيه می کنيم قبل از شروع خرید مبلمان و یا رنگ آميزی منزل خود سری به چند کتاب فروشی بزنيد. با خرید کتب دکوراسيون ممکن است ایده ھای جالبی در مورد رنگ و نحوه چيده مان وسایل بگيرید.

۲) گاھی می توانيد از وسایل و مبلمان قدیمی برای منزل خود استفاده نمایيد. وسایل و اشيایی که ممکن است در زیرزمين منزل شما بدون استفاده افتاده باشند یا بعضی از آن ھا را بتوانيد از مکان ھایی نظير جمعه بازارھا تھيه کنيد. لازم به ذکر است که در صورت علاقه به خرید از جمعه بازارھا سعی کنيد در آخرین ساعات روز مراجعه نمایيد تا بتوانيد با قيمت ھای مناسب تری خرید خود را انجام دھيد

همراهتان هستیم تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی در تهران را تجربه نمایید؛ با جامونه، آپارتمان مبله در تهران به راحتی برای شما میسر خواهد بود

٣) در صورتيکه محل سکونت خود را اجاره نموده اید و از رنگ آميزی و یا کفپوش آن رضایت ندارید، سعی نمایيد قبل از ھرگونه تغييرات با صاحبخانه مشورت نمایيد و وی را متقاعد کنيد که ھزینه رنگ آميزی و تغييرات را از اجاره کسر نماید.

۴) رنگ آميزی و تغيير رنگ لوازم، ارزان ترین روش ممکن برای ایجاد تنوع در دکوراسيون می باشد. ضمن اینکه خود شما ھم می توانيد آن را انجام دھيد.

۵) نقشه ھا و عکس ھای قدیمی در صورتيکه قابی مناسب برای آن ھا پيدا کنيد، از بھترین و ارزان ترین وسایل تزئينی دیوارھا می توانند باشند.

اگر به دنبال رزرو سریع برای آپارتمان مبله در تهران هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید

۶) ھدایایی را که دوستان و اقوام به عنوان ھدیه منزل جدید برای شما می آورند، لزوما در کمد و گنجه نگذارید. می توانيد از آن ھا در نقاط مختلف منزل جھت دکوراسيون استفاده نمایيد. این کار شما از چند منظر زیبا و کاربردی است؛ یکی اینکه بدون هیچ هزینه ای به خانه ی خود جلوه می دهید. دیگر اینکه شخصی که به شما آن وسیله را هدیه داده، با مشاهده ی هدیه خود در منطقه ی مهم منزل شما، بسیار خرسند شده و قطعا این حرکت شما در روابط بین خانواده ها تأثیر بسیار مثبتی می گذارد.

 

ارتباط با شما افتخار ماست. آپارتمان مبله در تهران با جامونه

8 30 50 70 0912

 

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما