سبک زندگی - 13 پيشنهاد براى مسافرت هاى بهاری - قسمت دوم

محمد صادقی 08:32 - 1398/02/16

هدف جامونه ارائه بهترین خدمات در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران با بهترین بازدهی برای مشتریان است

13 پيشنهاد براى گشت و گذار خانوادگی:

بيشتر خوش بگذرون تا فرصت هست(قسمت دوم)

  1.  اگر قطار را انتخاب كرده‌ايد بسيارى بر اين باورند قطار در مقايسه با اتومبيل وسيله راحت‌ترى براى مسافرت است اما كابينی كه انتخاب مى‌كنيد بايد در بخش خانوادگى و دربست باشد. حتى اگر فكر مى كنيد هوا سرد نيست باز هم لباس گرم همراه داشته باشيد چون تغيير دماى هوا در طول مسير اجتناب ناپذير است. درعين حال، اگر در قطار دچار سرگيجه و حالت تهوع مى شويد، هنگام حركت، كتاب و مجله نخوانيد و در صندلى هايى كه خلاف جهت حركت قطار هستند، ننشينيد. هر جا كه هم كه قطار توقف كرد، پياده شويد، كمى آب بخوريد و نفس عميق بكشيد و كمى پياده روى كنيد. اين كار موجب مى شود خون در پاهاى تان كه مدت طولانى بى حركت بوده است، جريان پيدا كند و مشكلى براى تان ايجاد نشود.
  1. سفر با اتومبيل شخصى اولين شرط سفر با خودروى شخصى اين است كه پيش از حركت حتماً سلامت ماشين را چك كنيد. فراموش نكنيد مواد غذايى و نوشيدنى بسته بندى شده و فاسد نشدنى مثل بيسكوييت و آب معدنى و كنسرو هم حتماً بايد همراه تان باشد. ترجيحاً روز و ساعاتى را براى سفر انتخاب كنيد كه جاده ها شلوغ و پرترافيك نباشد. به عنوان مثال شب عيد و روز اول فروردين زمان مناسبى براى شروع سفر نيست. همچنين تاريخ برگشت تان را هم به آخرين روز تعطيلات و عصر سيزده به در موكول نكنيد. در طول مسير از قرار دادن وسايل اضافى مانند بالش يا كيف در قسمت پشت صندلى هاى عقب كه مانع ديد راننده مى شود، خوددارى كنيد. درعين حال اين نكته را آويزه گوش تان كنيد كه خستگى و خواب آلودگى در حين رانندگى، عامل اصلى 30 درصد تصادفات در آزادراه‌ها و 20 درصد تصادفات جاده اى است و بيدارى شبانه و كاهش هوشيارى عامل بسيار خطرناكى در بروز تصادفات مرگبار است كه متأسفانه بسيارى آن را ناديده مى‌گيرند.

همراهتان هستیم تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی در تهران را تجربه نمایید؛ با جامونه، اجاره آپارتمان مبله در تهران به راحتی برای شما میسر خواهد بود

  1. حواس‌تان به محل اقامت تان باشد اگر قصد اقامت در هتلى ارزان قيمت و مناسب داريد، مى‌توانيد سراغ هتل آپارتمان‌ها برويد. بايد توجه داشته باشيد كه اين هتل‌ها مكان‌هايى هستند كه در آنها براى مدت كوتاهى از مهمان پذيرايى مى‌شود و همه امكانات هتل‌هاى پرستاره را ندارند. اگر هم قصد كرايه كردن اقامتگاه هايى غير از هتل را داريد، بايد ملحفه و روبالشى هاى تميز حتماً همراه‌تان باشد كه دچار مشكلات پوستى و حساسيت و حتى بيمارى هاى عفونى مسرى نشويد. همچنين اتاقى را انتخاب كنيد كه كمتر آلرژى زا باشد. به عنوان مثال اتاق‌هاى موكت دار يا فرش‌هايى با پرزهاى فراوان، تخت‌هايى با پتوهاى پرزدار، پرده‌هاى ضخيم و ... ممكن است مشكل آفرين باشند؛ به ويژه براى بچه‌ها، سالمندان و افرادى كه زمينه آلرژى‌هاى پوستى و تنفسى دارند.

 

  1.  شرط باز كردن چمدان ها وقتى از سفر نوروزى به خانه برگشتيد حتماً بايد چمدان ها را داخل حمام باز كنيد. در اين صورت، اگر حشره اى را با خودتان به خانه آورده باشيد، همان جا از شرشان خلاص خواهيد شد. وسايل كثيف را همان جا بشوييد و لباس ها را از داخل نايلون به ماشين لباسشويى انتقال دهيد. هر چيز غيرقابل شست وشويى را هم بايد با الكل يا مواد ضدعفوني كننده ديگر ضدعفونى كنيد.

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره آپارتمان مبله در تهران است

  1.  از مسافرت تا تندرستى بدون شك يك سفر خوب نوروزى خستگى يك سال كارى را تن آدم بيرون مى كند و باعث كاهش استرس و فشارهاى روانى مى شود. البته اين موارد همه فوايد مسافرت به شمار نمى آيند. سفر از هر نوعى كه باشد باعث مى شود براى مدتى از زندگى عادى خود دور شويد و همين مسئله به تنهايى انرژى زيادى به شما مى دهد. اينكه بخواهيد برنامه روزانه خود را كمى تغيير دهيد به نوعى درمان محسوب مى شود و اين كار از كسل و خسته شدن فكر و جسم جلوگيرى مى كند.

بازگشت به طبيعت

سفر كردن باعث مى شود كه از چارديوارى خانه و محل كار و از همه مهم تر روزمرگى ها دور شويد و از طبيعت و هواى تازه و سالم لذت ببريد. هيچ فرقى نمى كند مقصدتان جنگل باشد يا مناطق ساحلى و كوهستانى چون بازگشت به طبيعت، آرامش بخش است و حال تان را حسابى جا مى آورد.

برای اقامتی ارزان و سریع، اجاره آپارتمان مبله در تهران بهترین گزینه است. جامونه ارائه دهنده خدمات مبله در تهران

خداحافظى با يكنواختى

زمانى كه سفرى در پيش داريد، حتى يكنواختى و سختى كار باعث مى شود بهتر با مشكلات كارى كنار بياييد. اين در حالى است كه مسافرت علاوه بر اينكه شما را با فرهنگ ها و آداب ورسوم مختلف آشنا كمك مى كند، باعث مى شود ديد تازه اى نسبت به شهر خودتان پيدا كنيد.

 عكس يادگاري بگيريد

اگر امسال توانايى داريد به هركجا كه دوست داريد سفر كنيد، حتماً اين كار را انجام دهيد، چون ممكن است بعدها پشيمان شويد يا شرايط حال حاضر را نداشته باشيد. توصيه مى كنيم در طول سفر حتماً خاطرات خود را بنويسيد و عكس هاى يادگارى بگيريد تا بعدها بتوانيد از آن خاطرات به خوبى ياد كنيد.

 

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید

بهبود روابط

سفر به شما اين امكان را مى دهد كه بدون فكر كردن به وظايف و مسئوليت هاى خانه، زمان بيشترى را با خانواده صرف كنيد و اگر كدورتى از يكديگر داريد، با گفت وگو و حل مشكل، آن را به فراموشى بسپاريد و از كنار هم بودن لذت ببريد. يادتان باشد بيشتر اوقات، بسيارى از مشكلات خانوادگى و حتى دوستانه در طول سفرهاى نوروزى از بين مى رود و اين اتفاق خوشايندى است.

منتظریم تا صدای دلنشین شما را بشنویم. اجاره آپارتمان مبله در تهران با جامونه

8 30 50 70 0912

پایان

مطلب فوق از مجله تندرستی نوشته محبوبه رحیمی برداشت شده است.

 

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما