دست پر از مرز خرید در چابهار، بندری در منتهی الیه جنوب غربی کشور

رها کیانی 21:46 - 1398/02/26

جامونه آماده است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

می گویند «چهاربهار» نامی است که در گذشته، مردم بندر چابهار به این شهر داده اند؛ شهری مرزی در کنار آب های دریای عمان که به دلیل قرار گیری در منطقه استوایی، در فصول مختلف سال دمایی معتدل دارد. چابهار یکی از زیباترین ساحل های کشور را دارد و مناظر چشم نواز و تماشایی اش چشم هر بیننده ای را خیره می کند، زمستان و اوایل بهار، زمان سفر به این بندر رویایی است. هوای معتدل و بازارهای خلوت چابهار در این ایام فرصت مناسبی را فراهم می کند تا برای تفریح و خرید به آنجا بروید.

در کنار ساحل زیبایش آرامشی وصف نشدنی را تجربه کنید و در بازارهای رنگ و وارنگش قدم زده و خرید کنید. این بندر از پررونق ترین مناطق آزاد بوده، مرکز خرید اجناس مختلف محسوب می شود. بازارهای سنتی و مدرن با انواع و اقسام کالا و اجناس در این بندر ایجاد شده تا بسیاری از گردشگران ضمن تفریح در این شهر به خریدو گرفتن وسایل مورد نظرشان اقدام کنند. صنایع دستی مثل سکه دوزی و زری دوزی از سوغاتی های چابهار است که می توانید برای یادگاری و سوغات از بازارهای این شهر تهیه کنید.

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره سوئیت مبله ارزان است

چطور برسیم؟

خرید از تمام شهر

خرید در چابهار دو بخش دارد؛ خرید از بازارهای سنتی و بازارهای جدید که هر کدام در دو بخش سنتی و جدید شهر هستند.

بازارهای سنتی: بازار سنتی چابهار به بازار دکه ها معروف است. برای رفتن به بازار دکه ها باید به بلوار امام خمینی و از آن جا به خیابان فردوسی بروید. بیشتر خیابان فردوسی را بازار دکه ها و البته دست فروش های پرشمار آن، تشکیل می دهند.

بازارهای جدید: برای رفتن به قسمت اصلی منطقه آزاد تجاری چابهار، باید از بلوار امام خمینی را به سمت کنارک بروید. ۱۰ کیلومتر بیرون شهر، هر شش بازار جدید، بین جاده و دریا قرار دارند.

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره اجاره سوئیت مبله ارزان باز می گذارد

خرید ارزان

 در چابهار می توانید دو نوع خرید را تجربه کنید: هم به بازارهای سنتی شهر بروید و هم در پاساژهای امروزی اش گشت بزنید. چابهار یکی از مراکز مهم خرید در ایران است در این شهر می توانید کالاها را ارزان تر از برخی بازار های معروف در ایران بخرید.

چه بخریم؟

سنتی و مد روز

برای خرید بهتر اول از همه باید تصمیم بگیرید که قصد خرید چه چیزهایی دارید.

در چابهار هم می توانید سراغ بازارهای به روز بروید و هم بازارهای سنتی. بسته به آن که چه چیزی را برای خرید مد نظر دارید، می توانید این بازارها را انتخاب کنید.

اجاره سوئیت مبله ارزان راهی مناسب و ارزان برای اقامت در پایتخت

 بازارهای جدید: چابهار شش بازار اصلی: پردیس، تیس، صالح یاری صدف، فردوس و سیتی سنتر دارد که همه در منطقه آزاد تجاری چابهار و بیرون ش هر قرار دارند. در این بازارها از پارچه و پوشاک و کفش گرفته تا لوازم خانگی و چای و شکلات و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید، میتوانید با قیمت بسیار پایین و در انواع مختلف پیدا کنید، البته در این بازارها هم بیشتر باید انتظار اجناس چینی را داشته باشید، پتو و انواع ظروف بهترین چیزهایی هستند که در این بازارها می توانید پیدا کنید. اگر دنبال خرید جنس خاصی هستید، برای اطمینان بیشتر سراغ فروشگاه هایی بروید که نمایندگی آن برند خاص را دارند.

بازارهای سنتی: چابهار دو بازار سنتی اصلی به نام های بازار فجر یا دکه بازار و بازار زرگرها دارد که در داخل ش هر قرار دارند. در بازار فجر یا همان بازار دکه ها هم تقریبا همه چیز پیدا می ش ود، ضمن این که سراغ بیشتر صنایع دستی و سوغات های چابهار مثل زری دوزی، معرق صدفه چادر بافی، سکه دوزی، حصير، حنا، زیورالات سنتی، سوزن دوزی پارچه های رنگی و داروهای گیاهی را هم می توانید در این بازار پیدا کنید شاید بیشتر از هر چیز دیگری سوزن دوزی های بلوچی، روسری های محلی و روبند را بتوانید در این بازار پیدا کنید. اگر دوست داشته باشید می توانید دستانتان را به زنان خوش سلیقه بلوچی بسپارید تا با حنا نقش های زیبا روی آنها بکشند. بازار زرگرها همانطور که از اسمش پیداست، مخصوص طلاست. صنعت طلاسازی چابهار از صنایع دستی معروف این شهر است بد نیست سری به این بازار بزنید.

مجله "همشهری سرزمین من"

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره سوئیت مبله ارزان هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید، تا در زمانی اندک، موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال کنیم

با ما در ارتباط باشید 8 30 50 70 0912

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما