تفریح با زنده رود، راهنمای گشت و گذار در شهرک تفریحی چادگان

رها کیانی 21:02 - 1398/04/09

جامونه آماده است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

رودخانه زاینده رود در طول تقریبا ۴۰۰ کیلومتری مسافتی که از زردکوه تا تالاب گاوخونی ط ی می کند، زیبایی های فراوانی خلق کرده. نقطه به نقطه ساحل این رود، از تونل های پر آب گرفته تا شالیزار و س احل پر از امکانات برای تفریح و تماشاست، به اینها باید دریاچه سد زاینده رود را اضافه کرد که مساحتی تقریبا ۴۵ کیلومتری از استان اصفهان را در اختیار دارد.

 این سد در سال ۱۳۴۹ خورشیدی در نزدیکی مرز استان چهارمحال و بختیاری بر رودخانه زاینده رود بسته شد، این محدوده از استان را سرسبزتر کرد و این منطقه از ساحل زاینده رود را تبدیل به یکی از جذاب ترین تفریحگاههای استان اصفهان کرد. حالا چند سالی است که در کنار دریاچه این سد و نزدیکی شهر چادگان، دهکدهای ساخته شده که با وام گرفتن از این امکانات طبیعی و افزودن بسیاری از تفریح های روز و البته خانه های ویلایی زیبا، یک مجموعه تفریحی و طبیعی به وجود آورده است و مسافران را در گرمای هوا به سوی خود می کشاند.

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره  اجاره آپارتمان مبله  باز می گذارد

چطور برسیم؟

مسیر سرراست

چادگان در ۱۱۵ کیلومتری غرب شهر اصفهان قرار دارد

خودروی شخصی: از اصفهان به سمت غرب بروید و از کنار شهرهای نجف آباد، نیران اور پشت و افجان بگذرید و سپس سه راهی را به سمت چپ بپیچید تا به چادگان برسید.

وسایل نقلیه عمومی: در پایانه صمدیه شهر اصفهان، واقع در سه راهی صمدیه تاکسی ها و اتوبوس هایی به مقصد چادگان وجود دارد، اما در چادگان وسایل حمل و نقل عمومی مناسب و پایانه مجهزی وجود ندارد. اگر خودروی شخصی مناسبی ندارید، می توانید در یکی از نورهای چادگان در آژانس های های مسافرتی اصفهان ثبت نام کنید که اتفاقا در تابستان هم فراوان اند.

تفریح کنار سد

 دریاچه ای که از احداث سد زاینده رود شکل گرفته، محل خوبی برای قایق سواری و تفریحات ابي است. می توان در کنار این دریاچه چادر زد و ساعت هابه گشت و گذار در اطراف آن پرداخت و از وسایل تفریحی آنجا نیز استفاده کرد.

هم گرمسیر و هم سردسیرجامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره آپارتمان مبله است

کجا بگردیم؟

ساحل گردی کارتینگ

اگر ساکن اصفهان نیستید و این سفر را برای بیش از یک روز برنامه ریزی کرده اید، ابتدا برنامه اقامت خود را مشخص کرده و بعد با فراغ بال به گشت و گذار بپردازید. تفریحات چادگان فقط منحصر به دریاچه کنار سد زاینده رود نیست.

 دهکده گردشگری زاینده رود: اطراف زاینده رود پرآب، چندین دهکده گردشگری وجود دارد؛ دهکده گردشگری زاینده رود در ۱۲۰ کیلومتری غرب اصفهان در کنار سد زاینده رود و در دو کیلومتری شهر چادگان واقع شده. این دهکده امکانات مختلفی دارد. این مجموعه پارکینگ عمومی، سرویس بهداشتی، مرکز فوریت های پزشکی، آتش نشانی، مسجد، فروشگاه مواد غذایی، ناتوایی، فروشگاه صنایع دستی، کافی نت، شربتخانه، چایخانه غذاخوری، آمفی تئاتر روباز و خشکشویی دارد.

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره  اجاره آپارتمان مبله  باز می گذارد

فضاهای تفریحی و ورزشی: سالن سرپوشیده فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس، پینت بال ساحلی، باشگاه بیلیارد، پیست دوچرخه سواری، باشگاه سوارکاری، زمین چمن، مر کز ورزش های آبی برای شنا و غواصی، سالن بدنسازی و فوتبال ساحلی، زمین اسکیت، کارتینگ، راپل رنجری، پل معلق، اسکله قایقرانی، سینما ۵ بعدی، قطار شادی و درشکه سواری و همین طور پارک کوهستان، پارک بازی کودکان با نام های پارک بادی و کشتی صبا، سایت ورزشی خانواده، محدوده پیاده روی، پارک اسباب بازی، پارک ماشین های شارژی و پارک قایق های شارژی، از مهم ترین تفریحات در چادگان هستند.

 اماکن دیدنی: گشت و گذار در طبیعت سرسبز هم بخش دیگری از برنامه - گشت و گذارتان در چادگان است، سایت طبیعی آهوان و قوچ و میش، برج کبوتر خانه، گل خانه تماشایی و دریاچه سد چادگان و ساحل دریاچه پشت حسد هم محل های مناسبی برای گشت و گذار هستند. فقط دقت کنید که شنا در  این سد و دریاچه ممنوع است.

مجله "همشهری سرزمین من"

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره آپارتمان مبله هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید، تا در زمانی اندک، موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال کنیم

با ما در ارتباط باشید 8 30 50 70 0912

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما