اوقات خوش کوهستانی، راهنمای سفر به مجتمع تفریحی پولادکف

رها کیانی 14:03 - 1398/04/12

جامونه آماده است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

منطقه سپیدان در شمال غربی استان فارس یکی از مرتفع ترین و خنک ترین مناطق این استان است که کوهها و چشمه ها و آبشارهای فراوانش نه فقط دل اهالی این استان پهناور که بسیاری دیگر از طبیعت گردان را هم ربوده، مخصوصا اگر تابستان باشد و مسافران به دنبال جای خوش آب و هوا و خنک هم باشند. همین طبیعت دلچسب و فراوانی گردشگران باعث شد تا حدود هفت س ال قبل یک مجتمع اقامتی و تفریحی در فاصله کمی از شمال شهر سپیدان که به اردکان فارس هم معروف است، ساخته شود.

مجتمعی که نه فقط به خاطر امکانات تفریحی زمستانه اش مقصد بسیاری از مسافران می شود که به خاطر امکانات تابستانی اش هم گردشگاهی محبوب است. در سفر به این منطقه می توانید ضمن لذت بردن از آب و هوای ییلاقی و کوهستانی، حسابی تفریح کنید. از تله کابین سواری و پاروزنی گرفته تا سوارکاری و ماشین بازی. اگر ساکن مناطق جنوب غربی ایران هستید یا در سفرهای تیرماهی، راهی استان فارس شده اید. تفریح در مجتمع پولادکف را از دست ندهید.

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره مبله تهران است

چطور برسیم؟

عبور از قلب دنا

مجتمع تفریحی و اقامتی پولادکف در ۷۷۵ کیلومتری تهران و ۹۰ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

از تهران و اصفهان: وارد مسیر اصفهان - شهرضا۔ سمیرم شوید و جاده کوهستانی یاسوج را در پیش بگیرید یکی دو کیلومتر مانده به یاسوج مسیر فرعی س مت چپ را انتخاب کنید که به جاده کاکان معروف است. ۲۵ کیلومتر که برانید به کاکان می رسید و مسیر مستقیم به طرف اقلید می رود اما شما باید سه راهی را به راست بپیچید و سپس کمهر را هم رد کنید و حدود ۱۵ کیلومتر بعد از کمهر، تابلوی هتل پولادکف در سمت راست جاده، شما را به طرف مجموعه راهنمایی می کند.

 از شیراز: از انتهای شمال غربی شیراز (بلوار صنایع وارد جاده یاسوج شده و وقتی به سپیدان اردکان) رسیدید، وارد کمر بندی به سمت یاسوج نشوید، تا انتهای شمالی شهر بروید و آنجا مسیر سمت راست را انتخاب کنید که به طرف کمهر و کاکان می رود. حدود ۱۵ کیلومتر که از شهر دور شدید و گردنه و راهدارخانه را هم رد کردید، مجتمع پولادکف را در سمت چپ جاده می بینید.

همراهتان هستیم تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی در تهران را تجربه نمایید؛ با جامونه،  اجاره مبله تهران به راحتی برای شما میسر خواهد بود

تفریح در مجتمع

اگر در استان فارس هوسی تفریحات تابستانی کرده اید. می توانید به این مجتمع تفریحی در منطفه سپیدان بروید. در مجتمع پولادکف می توانید قایق سواری، اسب سواری و دوچرخه سواری کنید و یا تله کابین سوار شوید. یک نکته را قبل از حرکت به این مجتمع در نظر داشته باشید حتما پیش از حرکت از آب و هوای منطقه باخبر شوید.

کجا بگردیم؟

از تله کابین تا قایق سواری

تفریحات تابستانی مجتمع پولادکف شامل تله کابین، قایق سواری سوارکاری، دوچرخه و ماشین باگی است.

اینجا محل خوبی برای تفریح است. کار را با تله کابین آغاز می کنیم.

تله کابین: به دلیل وجود پیست اسکی زمستانه، تله کابین مجتمع پولادکف برقرار شده که خوشبختانه در تمام طول سال فعال است و تابستان ها هم می توان سوار آن شد. طول مسیر حرکت تله کابین تقريبا دو هزار متر است که شما آن را ۱۰ دقیقه ای طی می کنید، ضمن اینکه تا ۴۰۰ متر بالا می روید.

قایق سواری: در محوطه مجتمع، یک دریاچه مصنوعی قرار دارد که می توانید در آن به قایق سواری بپردازید. قایق ها پارویی و پدالی هستند.

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره اجاره مبله تهران باز می گذارد

اسب سواری: اگر اهل سوارکاری هستید می توانید، در کورس مجتمع به این ورزش بپردازید، غیر حرفه ای ها و کودکان هم می توانند به اسب سواری تفریحی بپردازند و عکس و فیلم یادگاری بگیرند.

دوچرخه سواری: برای انجام این ورزش راحت، نیازی نیست با خودتان دوچرخه همراه داشته باشید. کافی است که دوچرخه های موجود در مجتمع را کرایه کنید.

ماشین باگی: این ماشین های چهار چرخ، مسقف هستند و معمولا بزرگسالان و کودکان، هر دو از آن لذت می برند. در پیست باگی پولادکف، می توانید مهارت رانندگی خود را آزادانہ امتحان کنید و .

آبشار و دریاچه: در کمهر می توانید وارد جاده آبشار مارگون شوید و از تماشای این آبشار معروف لذت ببرید. همچنین اگر اهل کوهپیمایی هستیده میتوانید به دریاچه زیبای برم فیروز بروید که در میانه مسیر قله ای به همین نام و در مقابل هتل و طرف مقابل جاده است. ارتفاع دریاچه ۵۰۰ متر بالاتر از موقعیت شماست و رسیدن به آن، دو ساعت کوهپیمایی می طلبد.

مجله "همشهری سرزمین من"

اگر به دنبال رزرو سریع برای  اجاره مبله تهران هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید، تا در زمانی اندک، موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال کنیم

با ما در ارتباط باشید 8 30 50 70 0912

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما