مهمانی گلها، راهنمای اقامت در هتل سنتی خانه گل شهمیرزاد

رها کیانی 22:20 - 1398/04/28

جامونه آماده است تا با بوم گردی اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

شهمیرزاد، بهشت کوچک استان سمنان است که از شمال چنگ به دامان البرز زده و از جنوب پنجه بر سینه کویر دارد. شهمیرزاد، مناظر بکر و دل انگیز طبیعی و آب و هوای خنک و دلپذیرش را از همجواری با کوه و کویر وام دارد و آثار تاریخی و باستانی اش را مدیون قدمتی طولانی است. باید در کوچه های شیبدار و زیر سایه درختان بلند شهمیرزاد قدم زد و به باغ های پهناور گردو و سیب و آلوی آن سر زد.

 در دل تابستان داغ سخت می توان باور کرد که این نسیم خنک و هوای جان فزا در نزدیکی و همجواری کویر سوزان سمنان، پذیرای شماست. برای حظ  بردن از همه خوبی های شهمیرزاد، باید فرصتی گذاشت و خوب تر آنکه محل اقامت نیز جزو دلپذیری های سفر و آمیخته با تاریخ و طبیعت شهر باشد. به همین دلیل هتل سنتی خانه گل شهمیرزاد با محیط سنتی می تواند انتخابی ایده آل باشد. خانه تاریخی ۱۲۰ ساله ای که سال هاست به عنوان یک هتل سنتی پذیرای میهمانان شهمیرزاد است و از امکانات خوبی هم برخوردار است.

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای بوم گردی است

مثبت و منفی

زیبا اما کوچک

هتل گل شهمیرزاد، یک بنای قدیمی زیباست که با بازسازی و برای اقامت مسافران تجهیز شده، اما این مجموعه فقط چهار سوئیت دارد و اگر بخواهید به تعداد زیاد در این محل اقامت کنید، این امکان برای تان فراهم نیست، ضمن آنکه ممکن است حتی همین تعداد اتاق کم هم در تعطیلات به سرعت پر شود.

چطور برسیم؟

تا کوهستان کویری

شهمیرزاد تا سمنان ۳۶ و تا تهران حدود ۲۱۲ کیلومتر فاصله دارد. برای رسیدن به شهمیرزاد از تهران، باید به سمنان بیایید و از آنجا ۲۰ کیلومتر به سمت شمال حرکت کنید تا به شهمیرزاد پرسید، هتل خانه گل، در خیابان ساری شهر شهمیرزاد قرار دارد.

شرایط اقامت

نام گل رز

در مجموعه هتل سنتی شهمیرزاد، دو امکان اقامت دارید و هتل خاله گل شهمیرزاد دارای دو سوئیت چهار نفره به نام های یاس و رز و دو سوئیت دو نفره به نام های نیلوفر و بنفشه است.

همراهتان هستیم تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را تجربه نمایید؛ با جامونه، بوم گردی به راحتی برای شما میسر خواهد بود

امکانات

به یاد قدیم

هتل دارای حیاط قدیمی با درختان سرسبز و حوض آب، نیمکت، آلاچیق های مشرف به باغ های انبوه میوه شهمیرزاد است که می توانید ساعاتی را در آن بگذرانید. هتل خانه گل، در واقع خانه ای قدیمی با قدمت ۱۲۰ سال است که پس از چندین بار مرمت، در سال های اخیر به عنوان هتل استفاده می شود. با وجود مولفه معماری خانه های سنتی مانند دیوارهای خشتی، سقف تیرچوبی، پنجره های چوبی و فضای سبز، در این هتل امکانات مدرن مانند سامانه گرمایش و برودت، اینترنت، کافی شاپ و غیره نیز وجود دارد.

سایر امکانات این هتل به قرار زیر است:

 رستوران و چایخانه سنتی

 پارکینگ با ظرفیت ۴ خودرو

 تلفن، تلویزیون، یخچال

 سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی

 صبحانه رایگان

 تاکسی سرویس

فروشگاه سوغات شهمیرزاد

دوچرخه برای دوچرخه سواری در شهر

اقامت در تاریخ

 تبدیل یک خانه قدیمی به اقامتگاهی سنتی بهترین روش برای حفظ بنا و همین طور جذب درست گردشگر است؛ کاری که در خانه گل شهمیرزاد انجام گرفته و می توانیدشبی او را در یک خانه بازسازی شده ۱۲۰ساله بگذرانید.

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره بوم گردی باز می گذارد

از دست ندهید

دریا، کویر و جنگل در نزدیکی

به دلیل موقعیت جغرافیایی شهر شهمیرزاد، علاوه بر جاذبه های طبیعی و تار بخری این شهر ، به فاصله کمتر از یک ساعت در شمال می توانید به منطقه جنگلی و زیبای کیاسر و در جنوب به کویر زیبای سمنان دسترسی پیدا کنید.

مجله "همشهری سرزمین من"

اگر به دنبال رزرو سریع برای بوم گردی هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید، تا در زمانی اندک، موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال کنیم

با ما در ارتباط باشید 8 30 50 70 0912

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما