رکاب زنی با جنگل و مه، دوچرخه سواری جنگلی از کلاردشت تا مازیچال 3

رها کیانی 21:30 - 1398/06/11

جامونه آماده است تا با اجاره سوئیت مبله ارزان اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند

دوچرخه سواری جنگلی از کلاردشت تا مازیچال

اگرچه مسیر رنگارنگی که از میانه جنگل تا رسیدن به مرتع مازیچال طی کردیم در رنگارنگی نظیر نداشت، اما چشم انداز جایی که حالا ما به آن رسیده ایم، نظیر ندارد. اینجا یک بهشت پاییزی است، بالاتر از جنگل رنگارنگی قرار گرفته ایم که مه از لابه لای آن بیرون آمده و تا چند قدمی ما رسیده.

در دوردست ها هم خانه های شهر عباس آباد و کرانه دریای خزر پیداست. اینجا آنقدر خودتان را با ابرها نزدیک می بینید که با همراهان مان اصطلاحی برای اینجا اختراع کرده ایم محل برخورد ابر با صورت انسان در این ارتفاع که پوشش کمی هم دارد، مخصوصا در پاییز هوا بسیار متغیر است.

جامونه؛ اجتماعى از ميهمانان و ميزبانان برای اجاره سوئیت مبله ارزان است

دوچرخه سواری جنگلی از کلاردشت تا مازیچال

در ابتدای دوچرخه سواری جنگلی از کلاردشت تا مازیچال آفتاب اگرچه کم جان، اما می تابید و ابرها در دوردست نمایان بود. اما کمی بعدتر ابرها بالا آمدند و زیر پای مان رسیدند. هوای مرتع سردتر شده و وزش باد را کاملا می شود احساس کرد. به خاطر همین هوا، رنگی به چهره مراتع هم نمانده و درختان پایین تر با رنگ شان سرخ شده یا بی برگ شده اند.

با بالا آمدن ابرها باران هم شروع به باریدن کرده است و تمام گروه به هم ملحق شده اند. زودتر وسایل را جمع می کنیم تا به روستا برویم و تا نور در آسمان است. هم روستا را ببینیم و هم برای برقراری کمپ و زدن چادر جایی را انتخاب کنیم. البته از قبل برای شب مانی در این فصل مجهز شده ایم. با چادرهای دو پوش کوهنوردی ضد آب و کیسه خواب های گرم، هر جا که بخواهیم می توانیم بمانیم.

جامونه با تنوعی چشم گیر در موارد پیشنهادی، دست شما را در انتخاب بهترین گزینه درباره اجاره سوئیت مبله ارزان باز می گذارد

از مازیچال تا ساحل

شبی نیمه بارانی و سرد را به راحتی صبح می کنیم و آماده می شویم تا سراشیمی جاده تا کلاردشت را رکاب بزنیم. در فصل پاییز خودروهای کمتری در این مسیر جنگلی رفت و آمد می کنند و به همین خاطر رکابزنی ایمن تر است. با این وجود جاده به خاطر ریزش باران و برگ های درختان لیز و لغزنده است.

اجاره سوئیت مبله ارزان راهی مناسب و ارزان برای اقامت در پایتخت

دوچرخه سواری جنگلی از کلاردشت تا مازیچال

ما که قصد رکابزنی تا ساحل را داریم، مسیری تقریبا ۴۵ کیلومتری در پیش داریم تا این سفر پاییزی را با دوچرخه و در کنار دریا به پایان ببریم. همان طور که سراشیبی مازیچال را به پایین رکاب میزنیم، رنگ ها بیشتر می شود. اما می دانیم این رنگ ها دوام چندانی ندارد و این جنگل سحرآمیز به زودی تمام رنگ و برگهایش را از دست می دهد و قدم های زمستان به اینجا هم خواهد رسید.

مجله "همشهری سرزمین من"

اگر به دنبال رزرو سریع برای اجاره سوئیت مبله ارزان هستید کافی است با کارشناسان جامونه تماس بگیرید، تا در زمانی اندک، موارد مختلفی برای انتخاب بهتر شما ارسال کنیم

با ما در ارتباط باشید 8 30 50 70 0912

مطالب مرتبط:

پیام در واتساپ
تماس با ما