نکات مهم درباره اجاره آپارتمان مبله در تهران

سعید مدرسی 08:12 - 1399/09/27

اجاره آپارتمان مبله در تهران یا کرایه اتاق در هتل و مسافرخانه؟

شهر تهران روزانه مسافران زیادی را پذیراست و مسافران به دلایلی مختلفی مقصدشان شهر تهران است. یکی از بزرگترین دغدغه های هر مسافری جا و مکان برای چند شب اقامت می باشد. هزینه بالای هتلها و کیفیت پایین مسافرخانه ها باعث شده بسیاری افراد به اجاره آپارتمان مبله در تهران راغب شوند.

اگر برای یک گردش خانوادگی و مسافرت تفریحی به تهران سفر می کنید و یا اینکه به دلیل موقعیت شغلی خود سفرهای کاری به مقصد تهران دارید، اجاره آپارتمان مبله در تهران می تواند گزینه مناسب تری چه به لحاظ هزینه و چه از نظر راحتی نسبت به هتل و مسافرخانه باشد. اما اجاره آپارتمان مبله در تهران نیز دغدغه های خاص خود را دارد. و اینکه پیدا کردن یک مبله مناسب و خوش مسیر نیازمند اطلاعاتی از شهر تهران است.

اجاره آپارتمان مبله در تهران به صورت آنلاین

یکی از روشهایی که شما می توانید برای رزرو محل اقامت خود اقدام کنید استفاده از پلتفرم های آنلاین است. این مدل به راحتی در سایت جامونه در اختیار شما قرار می گیرد. یکی از دلایلی که باعث می شود روشهای آنلاین اجاره آپارتمان مبله در تهران مطمئن تر از سایر روشهای سنتی باشد، سریع و آسان بودن اجاره مبله مورد نظر می باشد. اجاره آپارتمان مبله در تهران، قبل از رسیدن به مقصد و درست مانند رزرو بلیط هواپیما.در واقع نیازی نیست بعد از رسیدن به تهران و با ذهن و جسم خسته از راه به فکر محل اقامت خود باشید.

شاید هم شما نگران این مسئله باشید که تصاویری که در سایت ها برای اجاره آپارتمان مبله منتشر می کنند با خانه ای که به شما تحویل میدهند تفاوت داشته باشد. یا مبلغی که پرداخت می کنید متناسب خانه ای که تحویل می گیرید نباشد.

خوشحالیم که به عرض شما برسانیم، ما برای این موضوع نیز چاره ای اندیشیده ایم. یکی از تسهیلاتی که در سایت جامونه دراختیار میهمانان قرار می گیرد، پرداخت کامل پس از تحویل گرفتن خانه است. به این صورت که خانه ای که پسند می کنید با مبلغ کمی برای شما رزرو می شود. و پس از تحویل گرفتن خانه مابقی مبلغ اجاره را تسویه می کنید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران با قصد دیدن جاذبه های تهران

اگر هدف شما از سفر به شهر تهران گشت و گذار و تفریح می باشد می توانبد یک آپارتمان مبله در تهران اجاره کنید. برای سهولت بازدیدهایتان، باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

در ابتدا مدت دقیق روزهای اقامت خود را نظر بگیرید. سپس توجه کنید کدام جاذبه های گردشگری تهران، مقصد تفریح شما هستند؟ شهر تهران بسیار وسیع می باشد و مسیرهای دسترسی آن بسیار طولانی است. اگر بدون ماشین به تهران سفر می کنید، باید بدانید که هزینه های کرایه تاکسی نسبت به سایر شهرها کمی گرانتر است.

با توجه منطقه ای که مقصد اصلی شما برای تفریح می باشد نسبت به اجاره آپارتمان مبله اقدام فرمایید. با یک انتخاب مناسب، میتوانید در هزینه های رفت و آمدتان صرفه جویی کنید. یکی دیگر از دلایلی که بر نزدیکی محل اقامت و مقصد برآن تاکید داریم، ترافیک سنگین خیابان های تهران است.

اگر از نظر بودجه ای امکان اجاره آپارتمان مبله در مناطق بالای تهران را ندارید. وهمزمان، قصدگردش در بالای شهررا دارید، میتوانید در مناطق پایین تر برای به اجاره آپارتمان مبله در تهران اقدام کنید. اما در نظر داشته باشید که آپارتمان مبله اجاره ای شما به ایستگاه مترو و بی آرتی نزدیک باشد. با این کار میتوانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد استفاده کنید.

تیم مشاوره جامونه، با تجربه ی بالا، به راحتی شما را در این امور راهنمایی می کند.

اجاره آپارتمان مبله در تهران و تسهیلات رفاهی

یکی از نکاتی که باید در اجاره آپارتمان مبله در تهران در نظر بگیرید، نزدیک بودن به تسهیلات رفاهی است. امکاناتی همچون سوپر مارکت، نانوایی و هر چیزی که به طور روزانه به آن احتیاج پیدا خواهید کرد.

زمانیکه شما در هتل و یا مسافرخانه اقامت دارید احتیاجی به سوپر مارکت و نانوایی نخواهید داشت. چون معمولا میتوانید برای صبحانه یا سایر وعده ها از رستوران هتل استفاده کنید. اما زمانیکه آپارتمان مبله را برای اقامت خود انتخاب می کنید، تهیه وعده صبحانه به عهده شما خواهد بود. چه بهتر که به سوپر مارکت و سایر فروشگاه های مورد نیاز نزدیک باشید. برای وعده های غذایی دیگر نیز میتوانید از رستوران های نزدیک استفاده کنید. بنابراین نزدیکی به رستورانها و فست و فود ها می تواند گزینه ی مهم دیگر باشد. که مسافران در هنگام اجاره آپارتمان مبله در تهران باید به آن توجه داشته باشند.

اگراز ماشین شخصی خودتان استفاده میکنید، نزدیکی به پمپ بنزین نیز میتواند از گزینه های ضروری برای انتخاب مبله باشد.

اهمیت دانستن مدت اقامت برای اجاره آپارتمان مبله در تهران

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارید، تا جایی که ممکن است مدت دقیق اقامت خودرا مشخص کنید. وقتی شما در سایت جامونه، یک آپارتمان مبله را مثلا برای ۵ روز رزرو می کنید، آن آپارتمان یا سوئیت مبله تا پایان ۵ روز در اختیار شما خواهد بود. اما اگر اقامت شما، طولانی تر شود، احتمال دارد، بعد از اتمام 5 روز اقامت شما، آن منزل برای شخص دیگری رزرو شده باشد. و شما در این صورت باید واحد مبله دیگری را برای ادامه اقامت انتخاب کنید. در هرصورت، اگر شما قصد تمدید مدت اقامت خود را داشته باشید. دراین مواقع بهتر است چند روز قبل با مشاوران جامونه صحبت کرده و تمدید را به آخرین روز موکول نکنید.

بنابراین سعی کنید مدت زمان اقامت خود را در شهر تهران به صورت دقیق مشخص کنید. تا هم به لحاظ هزینه و هم به لحاظ زمان و مکان به مشکل نخورید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای سفرهای کاری

اگر شغل شما به گونه ایست که ماموریت های زیادی به تهران دارید، اجاره آپارتمان مبله در تهران می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای شما باشد. با این کار میتوانید اقامت راحت و بی دغدغه ای در طول انجام ماموریت خود داشته باشید. تعداد هتل ها و محل آنها درتهران کاملا مشخص بوده و انعطاف پذیری زیادی برای انتخاب در اختیار شما نمیگذارد. همچنین هزینه رزرو اتاق های هتل هم بسیار بالاست.

اما بر خلاف هتل ها، آپارتمان های مبله در اقصی نقاط تهران قابل دسترسی هستند. به راحتی می توانید در هر نقطه از شهر تهران که باعث سهولت رفت و آمد شماست، مبله اجاره کنید.

حتما متراژ خانه و سایر موارد مرتبط با آپارتمان های مبله را در نظر بگیرید

در هنگام اجاره آپارتمان مبله در تهران فرض کنید که میخواهید یک خانه بخرید وبه همه جزئیات خانه توجه فرمایید. اینکه متراژ آن چقدر است، چه تعداد اتاق خواب دارد، طبقه چندم است و آیا پارکینگ و آسانسور دارد؟ این غلط است که پیش خودمان اینگونه تصور کنیم، که یک هفته را میشود تحمل کرد.

اگر قصد اقامت همراه با ماشینتان را دارید، آپارتمان مبله، باید حتما پارکینگ داشته باشد تااز امنیت آن مطمئن باشید. یا اگر طبقه بالای آپارتمان بدون آسانسور اجاره کنید، قطعا برای جابه جایی بسیار اذیت خواهید شد.

همچنین، سرویس های بهداشتی در انتخاب خانه بسیار مهم می باشد. نداشتن سرویس بهداشتی مناسب و حمام مجزا و تمیز بسیار دردسر ساز خواهد بود و آسایش شمارا مختل خواهد کرد. از تمیز بودن خانه مطمئن باشید تا برای نگهداری مواد غذایی، استراحت و سایر کارهای روزانه دچار تردید نشوید.

قابل اشاره است که متراز خانه با توجه به تعداد افراد بسیار مهم می باشد. مسلما ۵ نفر نمی توانند در یک خانه ۳۰ متری یک هفته را کنار یکدیگر راحت سپری کنند.

خوشبختانه، تیم جامونه، تمامی این نکات را در انتخاب واحدهای مبله در نظر می گیرد. اما بر خود وظیفه میدانیم که این نکات را بازگو کنیم. زیرا هدف ماست که شما بهترین تجربه را در اجاره آپارتمان مبله در تهران داشته باشید.

 

همکاران ما در سایت جامونه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در اجاره آپارتمان مبله در تهران هستند. در تمامی مناطق تهران میتوانید، آپارتمان های مبله را رزرو کرده و یک تجربه خوشایند داشته باشید.

همین حالا میتوانید برای اجاره آپارتمان مبله در تهران اقدام کنید.

پیام در واتساپ
تماس با ما